8. Kolo

Sestava: Vidlička - Talián F., Mučka, Socha - Sobek, Šmalik, Dyntar, Mooc

FC EDISON 7 - 4 KFV ROUB Vítkovice “C”

Branky: Sobek (Mučka), Mučka (Dyntar), Mooc (Socha), Mučka (Dyntar), Mooc (Šmalik), Sobek (Mooc), Mučka (Socha)

Nepříjemně hrající soupeř jde do vedení. My však rychle odpovídáme a jdeme 2x do vedení, kdy soupeř do poločasu ještě odpovídá. Druhý poločas přidáváme na tempu a taky góly. Odskakujeme na rozdíl dvou branek a soupeř již nestačí dotáhnout. Roub snižuje ještě na 5:4, ale střílíme další dvě branky a zápas tak končí 7:4.

FC EDISON 5 - 1 AC DERBY

Branky: Šmalik (Talián), Mučka, Mooc (Mučka) Mučka (Sobek), Sobek

Statečně hrající soupeř dlouho odolává a snaží se hrát otevřenou partii. Nám se daří jít těsně před poločasem do vedení, když se ze strany prosazuje Šmalik. Do druhého poločasu vstupujeme ve velkém stylu, když se minutu za sebou trefují 2x Mučka a Mooc. Soupeř pak jen snižuje na 3:1, ale konečný výsledek 5:1 určuje Sobek.

FC EDISON 10 - 2 JINÉ KAFE

Branky: Mučka (Sobek), Mooc (Mučka), Sobek (Talián), Talián, Mučka (Sobek), Mooc (Mučka), Vidlička (Mooc), Sobek (Dyntar), Sobek (Dyntar), Sobek (Mooc)

Soupeř který minule schytal debakl 17:3 mohl tuto ostudu aspoň částečně odčinit. Bohužel opět vyfásnul 10 gólů a konečné skóre bylo 10:1. Dařilo se především Sobkovi, který vsítil 4 branky.