12.kolo - konečné 2. místo!

V posledním 12. kole MSKP nás čekal velmi těžký zápas s Bolaticemi a lehčí soupeř z Krnova. Výsledky dopadly přesně naopak než by se očekávalo! Do týmu se vrátil po delší odmlce Ondra Liška, ale bohužel jej zradilo zdraví a jen sporadicky se zapojil do prvního zápasu. Po zranění kotníku a měsíční odmlce se vrátil Tomáš Vrečka.

Sestava: Kozelský - Mučka, Voldán, Liška (1.záp.), Talián Erik - Sedlář, Holaň, Vrečka Tomáš, Talián Filip

FC EDISON 2 - 0 SHOOTERS BOLATICE

Branky: 14. Talián E. (Holaň), 39. Sedlář (Talián E.)

ŽK: Holaň

Již od prvních minut utkání šlo vidět, že se oba týmy budou soustředit především na obranu. My jsme byli aktivnější především střelama ze střední vzdálenosti, o které se staral Erik Talián. Byl to ale soupeř který měl v 8. minutě na kopačkách tutovku, když netrefil prázdnou bránu. A tady platilo pravidlo nedáš dostaneš. Holaň vybojoval ve 12.minutě míč a přihrál Eriku Taliánovi, který se nemýlil. Soupeř se snažil o vyrovnání, ale proti byl Kozelský. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a šance se střídaly na obou stranách. Bolatice měly ještě dvakrát prázdnou bránu, ale při nás stálo štěstí. Ve 39. minutě vybojoval Sedlář při napadání míč, narazil si s Erikem a poté překonal gólmana hostí, 2:0. Hru jsme již uklidnili a soupeři nedali možnost snížení!

Velmi kvalitní utkání ve kterém se nám podařilo strhnout vítězství na svou stranu. Výborně nás podržel gólman Kozelský, který vykrýval šance soupeře. Podařilo se nám tak být jediným týmem, který s prvním celkem z Bolatic neprohrál oba své zápasy!

FC EDISON 3 - 4 FUGY KRNOV

Branky: 17: Sedlář (Talián F.), 18. Mučka (Vrečka T.), 20. 2:1, 22. Talián E. (Sedlář), 26. 3:2, 36. 3:3, 37. 3:4

Ve druhém zápase jsme převzali v prvních minutách otěže my, když jsme soupeře vysoko napadali a ten si nevěděl rady. Poté jsme měli slabší pasáž, při které jsme mírně ztratili soustředění a soupeř několikrát zahrozil. Byli jsme to ale my, kdo se dostal do vedení, když si Sedlář vyměnil míč s Filipem Taliánem a prvně jmenovaný prostřelil gólmana soupeře. O dvě minuty později se k odraženému míči dostává Mučka a zvyšuje na 2:0! Bohužel máme 20s před koncem rozehrávku z vlastního rohu a nesmyslně nakopneme míč na brankáře Krnova, ten rychle vyhazuje a nedůrazem necháváme soupeře střílet! Míč trefuje našeho obránce s pomocí teče tak soupeř snižuje 2s před koncem poločasu! V úvodu druhého poločasu zvyšujeme vedení opět na dvě branky , když se po přihrávce Sedláře prosazuje Erik Talián, 3:1. Soupeři se daří snížit střelou z dálky ve 26. minutě na 2:3. Pak následuje festival neproměněných šancí!  Krnov trestá chyby ve 36. a 37. minutě a jde do vedení. Zkoušíme ještě powerplay, ale nedaří se nám překonat gólmana hostí, a tak svůj poslední ligový zápas o gól prohráváme!

Velmi kvalitní sezóna zakončena super zápasem s Bolaticemi, kde byla znát úroveň obou soupeřů. Na posledním turnaji vychytal Kozelský svou 4 nulu a dařilo se dvojici Sedlář, Erik Talián, která shodně nasbírala 2+1. Nejlepší střelce jsme měli celkem 3, a to Jirku Voldána, Davida Holaně a na posledním turnaji se na ně dotáhal Erik Talián. Nejléle bodujícím hráčem byl pak "Voldys" s 25 body!