4. Kolo

Velmi nároční soupeři v podání Sampdorie a Interu s nevyzpytetalnou Forutnou. To byl výčet našich soupeřů ve 4. kole Okresního přeboru. Do týmu se po dlouhé době vrátil po zranění Ondra Liška.

Sestava: Vidlička - Sobita (1. záp.), Mučka, Liška, Socha, Talián F. - Sobek, Mooc, Novák, Šmalik, Dyntar

FC EDISON 8 - 1 SAMPDORIA OSTRAVA
Branky: 4.Novák (Mooc), 8.Mučka (Novák), 10. Liška (Mooc), 14. Mučka (Mooc), 15. Mooc, 22. Sobek (Talián), 22. 6:1, 27.Mučka (Dyntar), 30. Mučka (Mooc)

Velmi kvalitní soupeř ikdyž výsledek zápasu může klamat. Nás především na začátku podržel Vidlička a potom se nám velmi dobře dařilo zakončovat protiútoky. Poločas 5:0 byla pak předzvěst toho, kam se bude zápas ubírat. Dařilo se především Mučkovi 4 góly a Moocovi 1+4.

FC EDISON 9 - 0 FORTUNA/LEOPARDS
Branky: 4. Mučka (Talián F.), 11. Mooc (Socha), 12. Mučka (Mooc), 17. Mučka (Mooc), 17. Mooc (Dyntar). 21. Mooc (Liška), 23. Novák (Mooc), 25. Mooc, 27. Liška (Sobek)

Nevyzpytatelný soupeř  v předchozím utkání obral Inter o body za remíru 3:3. Tak jsme nechtěli nic podcenit. Soupeře moc do hry nepouštíme a poločas končí 3:0. Ve druhém poločase rychle navyšujeme na 5:0 a soupeř odpadá. My si tak můžeme zkusit i powerplay. V zápase neinkasujeme a výsledek se zastavuje na stavu 9:0.

FC EDISON 1 - 3 INTER OSTRAVA
Branky: 4. 0:1, 10. Mooc (Mučka), 11. 1:2, 24. 1:3

Asi nejtěžší soupeř na kterého jsme tento rok narazili. Inter jde ve 4. minutě do vedení. Šance však střídá šanci, ale bohužel se nám nedaří srovnat. To se povede až Moocovi v 10. minutě. Bohužel ihned z rozehrávky po chybě opět prohráváme. Snažíme se o srovnání, ale je to opět Inter, který po nedůrazu navyšuje skóre. Zkoušíme hrát powerplay, ale tu hrajeme zbrkle a nic si nevytvoříme. Velmi kvalitní soupeř nám nedal celý zápas vydechnout a aktivně napadal, což nám dělalo problémy.

6 bodů z těžkého turnaje nás poslalo na 2. místo, kde se teď mačkají 4 týmy s 26 body. V dalším kole 12.1. nás čekají na Hale Varenská opět velmi kvalitní soupeři NH Ostrava a Static Ostrava "B" společne s běhavým dorostem Roubu Vítkovice.