11. Kolo

Jokerit Kopřivnice 4 - 3 Edison Ostrava
Sestava: Kozelský - Vrečka, Mučka, Polášek, Socha - Mooc, Babušík, Holaň, Talián E., Talián F.
Branky: 1. 1:0, 8. Polášek (Holaň), 9. Babušík (Mooc), 11. 2:2, 15. 3:2, 26. 4:2, 30. Mooc (Holaň)
Sled branek: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3
Karty: ŽK - Talián E.

V pěkné hale, ale bohužel na nekvalitním povrchu nás přivítal opět v Kopřivnici Jokerit. Jak je tomu již dobrým zvykem, máme opět "skvělý" vstup do utkání když ihned v první minutě inkasujeme. Soupeř se zatahuje a hrozí pouze z brejků. Máme míč na futsálkách, ale po několika příležitostech se nám daří vstřelit branku až v 8. minutě Poláškem. O minutu později jdeme do vedení, když se trefuje tvrdou střelou Babušík. Je to ale velmi dobře bránicí soupeř, který ze dvou téměř totožných situací otáčí výsledek zápasu.
Do druhého poločasu vstupujeme aktivně, ale Jokerit čeká na naší polovině a nám se nedaří dostat do šancí. Ve 26. minutě dochází ke sporné situaci, kdy při přihrávce trefujeme soupeři ruku a ten se dostane do přečíslení a dává branku. Ve 29. minutě jdeme do powerplay a za minutu se nám daří snížit Moocem. V powerplay pokračujeme, když soupeře nepouštíme k míči. Nejsme však schopni ničím překvait a dostat se do pořádného zakončení. Minutu před koncem hlavičkuje Babušík odražený míč. K naší smůle však letí míč na bránu a už nejsme schopni srovnat.
Ve velmi důležitém utkání jsme nebyli schopni bodovat a zkomplikovali si tak cestu do play-off. Ted' nás čeká v dalším neméně důležitém utkání a navíc derby ROUB Vítkovice, který bojuje stejně jako my o play-off!