4.kolo

Po nevydařeném minulém kole, kde týmu chybělo snad vše si chtělo "béčko" napravit reputaci.

Sestava: Chalota - Talián F., Vrečka P., Šmalik, Marsina - Sohr, Děček, Alexandrov, Hoang

FC EDISON 1 - 3 NEW DESIGN

Branky: 5. 0:1, 8. Deček (Alexandrov), 12. 1:2, 30. 1:3

V prvním utkání jsme se postavili zkušenému soupeři, týmu New Design. Bohužel soupeř již v 5. minutě proměňuje přímý kop a my prohráváme 0:1. Daří se nám odpovědět po akci našich "staříků", když Alexandrov nastřeluje míč na bránu, ale střela se mu nedaří. S velkým štěstím, ale nachází Děčka, který neskutečně patou přehazuje gólmana hostí, 1:1. Ve 12. minutě si slabší chvilku vybírá gólman Chalota a nechává se prostřelit na přední tyči. Poločas tak končí výsledkem 1:2. Ve druhém poločase se nám daří místy soupeře přitlačit, ale ten hrozí především z protiútoků. Na konci jdeme do powerplay, ale žádnou vážnější šanci si nevytváříme. 20s před koncem ještě soupeř vypichuje rozehrávku Taliána z rohu a trefuje se do prázdné branky, 1:3.

FC EDISON 1 - 2 SOKOL MARTINOV

Branky: 3. 0:1, 5. 0:2, 22. Marsina (Talián F.)

Soupeř na nás vletěl hned od první minuty a pomocí dvou mladších hráčů vysoko napadal. Nám to dělalo problémy a báli jsme se hrát. Z toho také pramenily dvě rychlé branky ve 3. a 5. minutě. Naštěstí jsme poté srovnali krok a dostali se i do šancí, které jsme nedůrazně zakončovali. Podařilo se nám vyrovnat až ve drůhe půli, když Filip Talián přhrává před prázdnou branku Marsinovi, ale na víc jsme se již nezmohli.

Na turnaji to byl zlepšený výkon oproti minulému kolu, bohužel bychom chtěli více po zkušenějších hráčích a větší zápal do hry celého týmu. Chyběla potřebná agresivita v soubojích i větší fyzícká kondice. Něco se musí změnit, ale to si každý musí udělat pořádek sám se sebou.