4.kolo - Po dlouhé době bez bodu!

Dnes jsme v prvvním utkání narazili na nováčka soutěže z Komárovic, kteří ve svém předchozím zápase porazili "B" Roubu. To nás čekalo ve 2. zápase a bohužel ani s nimi jsme nedokázali uhrát body.

Amatér Komárovice 4:2 FC Edison

Sled branek: 5. 1:0, 13. Babušík (Voldán), 31. 2:1, 34. 3:1, 37. 4:1, 40. 4:2

Karty - ŽK Babušík, ČK Babušík

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. Do 5. minuty jsme si vytvořili ke skórování asi 5 šancí. Bohužel bez gólového výsledku, a tak jako se Starou Vsí to byl opět soupeř, který ze své první šance udeřil a potrestal naší nemohoucnost. My jsme stále drželi míč na futsálkách a dokázal se prosadit po přihrávce Voldána Adam Babušík, 1:1. Do konce poločasu zůstával obraz hry stejný. Nic se nezměnilo ani po poločase. Bohužel dostal Adam Babušík ve 31. minutě 2 žlutou kartu a poroučel se do sprch. Navíc soupeři nabídnul přímý kop z vápna, a ten jej proměnil, 2:1. Hru jsme tak museli otevřít a soupeř opět trestal, 34. minuta 3:1. Vzali jsme timeout a zkusili powerplay. Po ztrátě míče se ale soupeř přes celé hřiště ve 37. minutě prosazuje počtvrté, a je po zápase. Nám se daří ještě snížit Holaněm, když mu přihrával Sedlář. Konečný stav uktání 4:2 a další zbytečně ztracené body.

KFV Roub Vítkovice "B" 4:0 FC Edison

Sled branek: 20. 1:0, 26. 2:0, 28. 3:0, 39. 4:0

Zápas s našim již tradičním soupeřem se nesl v kvalitním duchu. Šance se střídaly na obou stranách a největší z nich hráč Roubu Tran neproměnil. Bohužel jsme 25 sekund před koncem poločasu nechali tohoto hráče se trestuhodně otočit na "pětce" a zakončit. Ten tak posílá Roub s jednogólovým náskokem do druhého poločasu. Ve druhém poločase jsme zvýšili tlak na polovině soupeře, ale po nedorozumnění v obraně se dostává k hlavičce Kováčik a my prohráváme 2:0. O dvě minuty později chybujeme v rozehrávce a branku střílí Šalamon. Na konci zápasu se opět zkoušíme powerplay, ale naši přihrávku chytá Tran a dává svůj 2 gól v zápase. Konečné skóre se tak zastavuje na 4:0 v náš neprospěch.

Opět jsme se trápili v koncovce, a to především v prvním zápase. Jsme schopni držet míč na futsálkách a moc jej nepůjčovat soupeři. My naše šance bohužel neproměníme, ale soupeř je schopen i z mála trestat. Teď nás čeká 3 týdenní pauza po které se snad ukážeme v lepším světle, když nás čeká Fugy Krnov a první tým tabulky Shooters Bolatice!