3.kolo

Do 3. kola šel náš "B" tým s jasným úkolem získat co nejvíce bodů a zaútočit na čelo tabulky. Vše ale bylo jinak.

Sestava: Chalota - Hoang, Sohr, Remeš, Vrečka P., Vrečka T. (2. záp), - Děček, Alexandrov, Šmalik, Lebica

FC EDISON 2 - 5 KFV ROUB VÍTKOVICE DOROST!!!

Branky: 5. 0:1, 8. 0:2, 11. 0:3, 21. Lebica (Děček), 22. Alexandrov (Šmalik), 28. 2:4, 28. 2:5

Zápas s dorostem jsme těžce nezvládli. Ukázalo se to na co byli hráči neustále upozorňováni! Bez tréninku a zápalu do hry to nepůjde. 15ti letí hráči Roubu ukázali jak se maká a lehce vedli 0:3. Ve druhém poločase "B" tým zvýšil aktivitu a stihnul stáhnout náskok Lebicou a Alexandrovem na rozdíl jediné branky. Před koncem ještě chtěli strhnout naši hráči výhru na svou stranu, ale těžce nezvládli powerplay, kde se ukázala neznalost pravidel bohužel i u těch zkušenejěích hráčů.

FC EDISON 1 - 1 NACAPA

Branky: 11. Lebica (Vrečka Tomáš), 14. 1:1

Po facce od mladíku Roubu se naši hráči odhodlali k lepšímu výkonu. Nutno podotknout, že hráč "A" týmu Tomáš Vrečka skvěle řídil hru a dával přesné pasy. Po jednom z nich se prosazuje Lebica. Bohužel již za 3 minuty je srovnáno na 1:1. Zápas byl dosti vyrovnaný, ikdyž na naší straně asi bylo více šancí.

Tento turnaj byla přesně ukázka toho jak tov našem "B" týmu funguje. Slabá tréninková docházka, malý zájem a nadšení o futsal. Takto to určitě dále nepůjde a je velká škoda, že tento slušně obsazený manšaft dokáže zápasy takto podcenit!