1.kolo - Na úvod slušný výkon a 4 body

V prvním kole se náš nově složený "B" tým utkal se zkušenými manšafty, které už nějaký ten rok oficiální soutěže hrají a nevedl si vůbec špatně.

Sestava: Chalota - Marsina, Vrečka Patrik, Sobita (C), Remeš - Šmalik, Děček, Sohr, Alexandrov, Talián Filip

Hattrick 1 - 1 FC Edison "B"
Sled branek: 8. Šmalik, 20. 1:1
Karty: ŽK Remeš

V prvním utkání jsme se střetli s Hattrickem. Od začátku se nám dařilo soupeře přehrávat a dostávali jsme se do zakončení. Bohužel se nám podařilo skŕovat pouze jednou, když v 8.minutě odražený míč po dobrém napadání uklidil za záda gólmana Šmalik. Obraz hry se až do konce poločasu nezměnil. Ve druhém poločase jsme polevili a byl to soupeř, který byl stále více odvážnější a po stříleném míči nedokázal brankář Chalota brance ve 20. minutě zabránit, 1:1. Poté se již na obou stranách odehrávala otevřená partie, ve které měl soupeř mírně narch a my jsme se někdy až bezhlavě pouštěli do útočných akcí. Naštěstí pro nás dokázal všem brejkům odolávat dobře chytající Chalota. První zápas tak skončil remízou 1:1.

Hass 1 - 2 FC Edison "B"
Sled branek: 14. 1:0, 20. Šmalik (Alexandrov), 30. Marsina (Vrečka P.)

První poločas druhé utkání nám moc nevyšel a byl to hlavně soupeř, který měl mírně narvch. My jsme si vytvářeli brejkové situace, ale selhávali jsme v zakončení. Bohužel jsme inkasoval po našem nedůrazui v poslední minutě 1. poločasu a šli tak do druhé půle s jednogólovým mankem. Ve druhém poločase jsme ale převzali otěže zápasu my a odměnou nám bylo vyrovnání, když se po přihrávce Alexandrova prosadil Šmalik. Soupeře jsme zatlačili ještě více a v poslední minutě se prosazuje Marsina střelou z vápna. Utkání jsme již v poklidu dohráli a slavili tak první vítězství.

Bolatice "B" 2 - 1 FC Edison "B"
Sled branek: 18. 1:0, 19. Remeš (Chalota), 25. 2:1

Ke třetímu utkání jsme nastoupili rovněž proti "B" týmu Bolatic. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a vytvořili si obrovský počet šancí. V té největší selhal Alexandrov, který přestřelil prázdnou bránu. Ve druhém poločase se opět soupeř více osmělil a ze zlepšené hry profitoval brankou v 18. minutě po naší velké chybě. Nám se do minuty podařilo srovnat Rememšem, který se prosazuje tečovanou střelou z velké dálky. Bohužel jsme to opět my kdo nabízí soupeři vedení, když Šmalik nedůrazně přihrává na středu hřiště. Ještě dvě minuty hrajeme ve čtyřech, ale na poslední 3 minuty zkoušíme powerplay, ve které jsme ovšem velmi zbrklí a branku soupeře ohrozíme pouze jednou střelou.

Výkon na úvod ligy nebyl špatný. Tým se bohužel ještě nikdy nesešel v plné sestavě a tréninky taky moc nevycházejí. Byla to dobrá zkušenost a až se dostane na sálovky více klidu bude to lepší!