10. Kolo KP - 6 bodů a Tomáš Vrečka ve střelecké formě

V posledním kole jsme mohli hrát už jen o čtvrté místo, a to jsme ještě neměli ve svých rukách, jelikož Medvědi nesměli uhrát více než dva body a my bodovat naplno.

Sestava: Děček - Sobita, Voldán, Vrečka Patrik, Vrečka Tomáš - Holaň, Kozelský, Sedlář, Talián Filip

FC EDISON 4 - 2 PSV Frenštát

Branky: 5. Vrečka T., 9. 1:1, 11. Vrečka T. (Holaň), 27. Vrečka T. (Talián F.), 30. 3:2, 32. Voldán (Vrečus T.)

Karty: ŽK - Kozelský

V utkání s Frenštátem jsme se ujali vedení již v 5. minutě, když se Tomáš Vrečka prosadil po samostatné akci. Frenštát jsme přehrávali, ale ten dokázal v 9. minutě srovnat krok, 1:1. Byl to ale opět Vrečka, který se prosadil po přihrávce Holaně a my tak zakončili poločas s jednogólovým vedením. Ve 27. minutě jsme soupeři odskočili dokonce o dva góly, když se po přihrávce Filipa Taliána protáhl kolem soupeřů "Střelec" Vrečka a završil tak svůj hattrick. Deset minut před koncem se, ale soupeři podařilo opět snížit na rozdíl jednoho gólu, 3:2. Za dvě minuty jsme navýšili náš náskok, když se po přihrávce T. Vrečky prosadil Voldán. Do konce zápasu jsme již drželi míč na futsalkách a pohlídali si tři body!

FC EDISON 3 - 2 BEACH BOYS ODRY

Branky: 15. 0:1, 22. Sobita (Holaň), 24. 1:2, 33. Vrečka T. (Talián F.), 35. Holaň (Vrečka P.)

Karty: Holaň 2 - ŽK, Vrečka Tomáš

Tým Oder nastoupil pouze s jedním hráčem na střídání a hrál tak ze zabezpečené obrany, ze které přecházel do brejků. Zápas byl vyrovnaný. Na obou stranách se dobrými zákroky ukázali oba gólmani. Do vedení se 4 minuty před koncem prvního poločasu dostal tým Oder a my tak šli do druhého poločasu s gólovým mankem. Nutno dodat, že jsme měli třikrát prázdnou bránu, bohužel jsme nedokázali šance přetavit v góly. Hned ve druhé minutě se po přihrávce Davida Holaně prosadil Pavel Sobita a bylo srovnáno. Bohužel již za dvě minuty vedl opět soupeř z Oder, 1:2. Ve 33. minutě jdeme do přečíslení 3 na 2 a po přihrávce F. Taliána se levou nohou prosazuje Tomáš Vrečka. Po přihrávce mladšího z bratrů Vrečkových Patrika otáčí vývoj zápasu David Holaň. Dvě minuty před koncem se soupeř po oddechvém čase rozhodl jít do powerplay, kterou jsme výborně ubránili a i přes soupeřu standartku z 9m neinkasovali. 5s před koncem ještě dostal Holaň za bránění při rozehrávce druhou žlutou kartu, ale to již na skóre nic nezměnilo.

Jelikož tým Malých Hoštic oba své zápasy prohrál, tak se nám podařilo dostat na konečné čtvrté místo. V první sezóně jsme měli cíl se udržet v soutěži, ale do posledních kol jsme usilovali "bednu". Škoda především předposledního kola, kde jsme podali tragický výkon.