3. Kolo

AMATÉR KOMÁROVICE 6:3 FC EDISON OSTRAVA

Sestava: Kozelský - Socha, Polášek, Mučka, Vrečka, Voldán - Sedlář, Holaň, Novák, Babušík, Talián F.

Branky: 1. Polášek, 9. Sedlář (Kozelský), 10. 1:2, 15. 2:2, 20. 3:2, 31. 4:2, 35. 5:2, 37. 6:3, 40. Sedlář (Socha)

Sled branek: 0:2; 6:2; 6:3

Karty: ŽK - Novák; ČK po 2. ŽK Novák

K prvnímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli do Rožnova, kde našel svůj herní azyl nám neoblíbený tým z Komárovic. Ihned v první minutě jdeme do vedení, když Polášek vybojuje míč a dotlačí jej do brány. Soupeř náš vysoko napadá, což nám dělá problémy a musíme hrát dlouhé míče. Kozelský v 10. minutě rukou nachází Sedláře, ten míč lízne hlavou a jdeme do vedení 0:2. Soupeř ale ihned odpovídá, když necháme projít míč přes šířku hřistě a uklízí jej za záda Kozelského, 1:2. Poté rozhodčí v 15. minutě velmi sporně pískne Kozelskému na 6m hranici ruku a soupeř získává výhoru nepřímeho kopu (již druhého), a tentokrát proměňuje, 2:2. 20s před koncem poločasu podklouzne Novák na lajně a soupeři se daří o tyč dopravit míč za záda gólmana.

Do druhého poločasu se snažíme vstoupit aktivněji. Soupeř ale velmi dobře brání a nenabízí nám moc prostoru. Ve 29. minutě vidí Novák 2 žlutou kartu a naše snaha o tlak na dvě minuty opadá. Soupeř však výhody jednoho hráče v poli nevyužívá. Ve 31. minutě jdeme do hry s brankářem v poli. bohužel ihned namažeme soupeři a ten dává gól do prázdné brány. Snažíme hrát i dále powerplay, ale přichází další dvě ztráty a soupeř navyšuje vedení na 6:2. Daří se nám ještě korigovat výsledek Sedlářem na konečných 6:3.

škoda nastřelených tyčí v prvním poločase a dorážek, které vykryl dobře chytající gólman soupeře. My tak ztrácíme své první body a napravit zaváhání budeme chtít již tuto sobotu 18.11. když na domácí palubovce od 20:00 uvítáme tým Oskarol Orlová.