7. Kolo

7. kolo nás rozhodně prověřilo, jak jsme odolní v menším počtu hráčů a hlavně bez obou gólmanů. A tak pouze v 6 lidech v poli a v brance se Šmalikem jsme se postavili našim soupeřům.

Sestava: Šmalik – Talián F., Socha, Oláh, Sobita, Ducar, Sobek

FC EDISON 2 – 1 TORO FIFEJDY
Branky: 20. Sobek (Oláh), 22. Sobek (Ducar), 27. 2:1

Od začátku utkání zodpovědně bráníme a soupeře do šancí nepouštíme. Jsme to naopak my kdo se snaží držet míč a dostává se do šancí. Bohužel nás zastavuje brankář soupeře. Poločas tak končí bez branek. Ve druhém poločase se dostává k šancím i soupeř. Jsme to ale my kdo jde dvěma góly do vedení. Po přihrávkách Oláha a Ducara se dvakrát trefuje ve dvou minutách Sobek. Soupeř jde do powerplay ve které nám dost zatápí. V brance se ale vytahuje Šmalik, který i na několikrát zastavuje míč na brankové čáře. Za záda pouští pouze jednu dorážku a tak bereme s výše postaveným týmem tři body.

FC EDISON 4 – 6 BUKANÝŘI
Branky: 4. Sobek (Socha), 10. 1:1, 14. Talián F. (Sobek), 15. Sobek (Oláh), 20. 3:2, 22. Ducar (Sobek), 25. 4:3, 26. 4:4, 28. 4:5, 29. 4:6

S Bukanýry vstupujeme do zápasu dobře, když se trefuje opět Sobek. Soupeř v 10. minutě odpovídá, ale jsme to opět my kdo se po gólech Taliána a Sobka dostává do poločasového vedení 3:1. Ve druhém poločase pak přicházejí naše zkraty. Soupeř snižuje na 3:2, ale to jsme schopni ještě odpovědět Ducarem. Poté jdou Bukanýři do powerplay a po našich obrovských chybách dostáváme 4 branky. Nutno dodat, že jsme obrovsky polevili a odešli i fyzicky. Bojovný soupeř si tak svou výhru zasloužil.

FC EDISON 3 – 2 SOKOL PORUBA
Branky: 2. Sobek (Socha), 3. 1:1, 5. 1:2, 14. Šmalik (Talián), 27. Sobek (Oláh)

Sokol se dnes potkal s formou a uhrál již 6 bodů. My jsme se potřebovali sebrat po druhém zápase, který jsme nezvládli. Ihned ve 2. minutě jdeme do vedení, když se po nahrávce Sochy trefuje Sobek. Soupeř ale odpovídá dvěma rychlými brankami. Poté se dlouho nic neděje. Zkoušíme hrát na konci poločasu powerplay a daří se nám srovnat. Šmalik z pozice brankáře v poli zkouší z půlky střelu bodlem a prostřeluje gólmana Sokola 2:2! Druhý poločas je ve znamení šancí na obou stranách. Je to ale opět Sobek, který střílí svůj 6 gól na turnaji a dostává se tak na pozici nejlepšího střelce týmu a zároveň celé ligy. Powerplay soupeře už zvládneme a máme další 3 body.

Poděkování všem hráčům, kteří byli přítomni a hráli opravdu na krev. V 6 lidech v poli to bylo velmi náročné, ale to co jsme si předsevzali, jsme i zvládli. Škoda druhého zápasu, který bychom si jako tak zkušený tým měli již pohlídat. Především bych chtěl vyzdvihnout výkon Šmalika v brance, který nás rozhodně podržel! Všichni si určitě dokážou představit, jak těžké je něco chytit na tréninku a co teprve v zápase! Další turnaj hrajeme na Varenské ihned v sobotu 2.3.