5. Kolo

GT TROJANOVICE 8:4 EDISON OSTRAVA

Sestava: Kozelský (30. Děček) - Polášek, Vrečka, Voldán, Mučka - Sedlář, Sobek, Novák, Holaň, Talián F.

Branky: 4. 1:0, 5. 2:0, 10. 3:0, 12. Vrečka (p), 18. 4:1, 19. 5:1, 22. 6:1, 31. Holaň, 33. 7:2, 34. 8:2, 38. Holaň (Mučka), 39. Holaň (Vrečka)

Sled branek: 3:0; 3:1; 6:1; 6:2; 8:2; 8:4

Karty: Novák, Holaň

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme zajižděli do pěkné haly na Čeladnou, kde hraje zkušený tým GT Trojanovice. Tým je sestavem ze zkušených starších hráčů a "dravého mládí" které tento tým doplnilo z Frenštátu. Hned v úvodu utkání si vybírá slabší chvilku Kozelský a míč zapadá do brány. Poté soupeři při našich chybných rozehrávkách darujeme dvě totožné branky. Ve 12. minutě je faulován v pokutovém území Vrečka a sám i pokutový kop proměňuje. Bohužel pak těsně před pauzou dochází na stejný scénář, kdy doslova vysíláme soupeře do protiútoků a ten se dvakrát nemýlí. Poločasový stav je tak 5:1.

Do druhého poločasu vstupujeme aktivně a daří se nám soupeře zatlačit. Bohužel jak bylo v tomto zápase zvykem opět namažeme soupeři a ten zvýší náskok. Odpovídáme Holaněm a poté jdeme do powerplay ve které po chvíli inkasujeme. Tlačíme se poté dopředu, ale opět v rozehrávce chybujeme a soupeř střílí 8. branku. Daří se nám pak pouze snížit na 8:4, když dává Holaň dva góly a završuje tak svůj hattrick.

Další venkovní prohra se silným soupeře. Musíme však dodat, že se na nás skvěle připravil a zaslouženě také zvítězil. My se musíme poučit z chyb a především nebláznit v rozehrávce, protože pak soupeři darujeme laciné branky.