3. Kolo KP

Ve třetím kole Krajského přeboru nás čekaly těžká utkání se sousedními týmy tabulky a navíc derby s "Roubíčkem" - KFV Roub "B" (1.) a Stará Ves (3.)

Sestava: Děček - Sobita, Voldán, Liška, Vrečka T. - Šmalik, Babušík, Sedlář, Talián F.

FC EDISON 4 - 5 KFV ROUB Vítkovice "B"

Branky: 8. 0:1, 15. 0:2, 22. Voldán (Talián), 23. 1:3, 29. 1:4, 33. Vrečka (penalta), 36. Vrečka (Voldán), 37. Babušík (Sedlář), 39. 4:5

Roub své první utkání prohrál, a tak bylo jasné že bude chtít bodovat aspoň s námi. Od začátku jsme se snažili držet míč, ale byl to soupeř který dal v 8. minutě první branku. V 15. minutě po nedorozumnění Děčka s Taliánem to bylo už 0:2. Z kraje druhého poločasu vypíchl Talián míč a Voldán utekl všem soupeřům 1:2. Za minutu to ale bylo zase o dva góly kdy Talián nechal trestuhodně Gažiho (nejlepší hráč soupeře), a ten se nemýlil. Roub pak proměnil po dvou tečích přímý kop a už to s námi bylo zlé. Ve 33. minutě pískl rozhodčí spornou penaltu na Vrečku. Ten se k ní sám postavil a nemýlil se, 2:4. Od 34. minuty jsme začali hrát powerplay a po přihrávce Voldána se prosadil střelou ze středu hřiště Vrečka. O minutu později již bylo srovnáno, když se po nahrávce Sedláře prosadil Babušík. Bohužel jsme nechali minutu a deset sekund před koncem trestuhodně projít Gažiho, a ten rozhodl zápas, 4:5. Kvalitní utkání ve kterém padalo hodně branek. Škoda, že jsme jej nedovedli aspoň k bodu, protože šancí jsme měli "na tři zápasy".

FC EDISON 6 - 1 Sakrovec Stará Ves

Branky: 10. Sedlář (Talián), 12. Sedlář (Voldán), 18. 2:1, 23. Sedlář (Liška), 28. Vrečka (Sedlář), 38. Vrečka, 39. Voldán (Děček)

Se Starou Vsí jsme byli od začátku lepším týmem, a to jsme potvrdili i v průběhu utkání. Již v 8. minutě však máme na svém kontě 4 fauly a musíme si dávat pozor. V 10. minutě se po nacvičeném rohu prosadil po přihrávce Taliána, Sedlář a jdeme do vedení. O dvě minuty později se střelou přes clonící hráče prosazuje Sedlář podruhé. Soupeři se ještě do poločasu podařilo snížit na 1:2. Ve druhém poločase se po nahrávce Lišky prosazuje opět Sedlář a dotahuje tak svůj Hattrick, 3:1. Sedlář je při chuti a krásným lobem nachází Vrečku, který si zkušeně poradí s obráncem a následně "vykoupe" gólmana soupeře, 4:1. Od 34. minuty se Stará Ves snaží hrát powerplay, ale moc šancí si nevytváří. Ve 38. minutě trefuje Vrečka prázdnou bránu a stává se nejlepším střelcem týmu. Minutu před koncem se přes celé hřistě po přiťuknutí Děčka prosazuje Voldán a uzavírá skóre na konečných 6:1.