2.kolo

Ve druhém kole jsme se postavili kvalitnímu týmu New Design a ve druhém zápase slabšímu Martinovu. Z těchto utkání jsme si odnesli slušné 4 body.

Sestava: Chalota - Sobita "C" (1 záp.), Talián Filip, Remeš, Vrečka Patrik, Hoang - Novák, Majhofer, Sohr, Šmalik

New Design 1 - 1 FC Edison

sled branek: 8. Sobita (Novák), 11. 1:1

karty: ŽK - Novák

V prvním utkání jsme se postavili kvalitnímu soupeři. Snažili jsme se držet míč, ale bohužel jsme bývali zbrklí a často jej jen odevzdávali. Soupeř se snažil vysoko presovat, a to nám dělalo problémy. Byli jsme to ale my, kdo šel do vedení. Sobita napřáhl z 12 metrů a vymetl pravý růžek soupeřovy brány. Za chvíli na to se bohužel otočilo k Sobitovi štěstí zády a kapitán týmu si vážně poranil pravé koleno. Uvidíme na jak dlouho jej bude tým postrádat. Poté jsme polevili v obraně a již za 4 minuty bylo srovnáno. Soupeř se dostal ke střele z dálky a Chalota který neviděl přes Vrečku kapituloval, 1:1. Ve druhém poločase jsme přezali otěže zápasu a dostávali se do šancí. Snad ve největších se objevil třikrát Hoang, když poprvé sám před gólmanem nahrával a dvakrát proti němu byla tyč. Z prvního utkání slušný bodík, ikdyž jsme měli navíc.

Sokol Martinov 0 - 3 Fc Edison

sled branek: 3. Hoang (Majhofer), 9. Sohr, 26. Hoang (Majhofer)

Ve druhém utkání nás čekal slabší soupeř a tak jsme museli potvrdit roli favorita. Do vedení jsme se dostali již ve třetí minutě, když se své první branky konečně dočkal Hoang po přihrávce Majhofera. Soupeře nepouštíme do větších šancí a nutíme jej kazit přihrávky vysokým napadáním. V minutě 9. se trefuje Sohr, vedeme 2:0 a do konce prvního poločasu už se skóre nemění. Druhý poločas nabízí stejný obrázek jako ten první. Bohužel se nám nedaří proměňovat šance. To se daří opět po spoluprací Hoanga s Majhoferem, když první jmenovaný stanovuje konečný výsledek na 3:0 v nás prospěch.

Slušně odehrané zápasy, ve kterých jsme byli lepším týmem. Teď čeká na "B" tým delší pauza a představí se až po Novém roce 2.1.2016 na Sareze.