2. Kolo

Sestava: Děček - Sobita, Talián F., Šmalik, Sobek, Vrečka T. (2-3 záp), Voldán (2-3 záp)

"B" tým se opět na svá utkání spíše nesešel, a tak museli zaskakovat hráčí z "áčka". Jelikož jsou týmy Edisonu úzce propleteny s malým fotbalem, přesněji pak s týmem CIP, museli jsme odehrát první zápas pouze 4+1 než přijeli Tomáš Vrečka s Jirkou Voldánem! Navíc ještě večerní sobotní zápas zanechal své stopy na fyzické kondici.

FC EDISON OSTRAVA "B" 4:0 MICHÁLKOVICE

Branky: Sobek 2, Šmalik, Sobita,

Do utkání vstupujeme s jednoznačnou taktikou, a tou je perfektní obrana od půlky hřiště a rychlé protiútoky. Taktiku se nám daří plnit velmi dobře a jdeme dokonce do vedení, když se trefují Sobek a Šmalik. Soupeř až s nepochopením vůbec nenapadá a tak se snažíme co nejvíce držet mič a zpomalovat hru. Ve druhém poločase se obraz hry vůbec nemění. Soupeř se sice více osměluje, ale pokud chybujeme, tak vše kryje Děček. Přidáváme ještě další dvě branky Sobitou a Sobkem a stanovujeme konečné a zasloužené skóre na 4:0!

FC EDISON OSTRAVA "B" 8:3 ROUB VÍTKOVICE "DOROST"

Branky: Sobek 4, Vrečka 2, Voldán, Sobita

S "potěrem" velkoklubu z Vítkovic jdeme rychle do vedení 2:0. Mladíci se ale nevzdávají a po dvou brankách se jim daří stav srovnat. Nám se však daří ještě do pauzy odpovědět a stanovujeme skóre prvního poločasu na 3:2. Ve druhé půli už ale prodáváme zkušenosti týmu a přidáváme branky, jteré se zastaví na skóre 6:2. Soupeř pak krásným lobem snižuje na 6:3, ale přidáváme ještě dvě branky a vyhráváme tak 8:3.

FC EDISON OSTRAVA 5:3 SOKOL MARTINOV

Branky: Vrečka 2, Voldán, Talián F., Sobek

Jak říkal "Voldys" budeme držet míč a kontrolovat hru. No prohráváme již v 5. minutě 0:3 :D Jsme lepší než soupeř. Velmi dobře se nám daří napadat a kombinovat. Do poločasu tak stahujeme na 2:3, když se prosazují Vrečka a Voldán. Soupeř vstupuje do druhého poločasu evidentně otřesen vývojem a my srovnáváme opět Vrečkou. Diktujeme tempo hry, tvoříme šance a daří se dvě minuty před koncem Filipem Taliánem otočit průběh zápasu. Konečnou tečku, při nepovedené powerplay soupeře pak stanovuje do prázdné branky střelec Sobek!