2. kolo nástavba

Již jako jasní vítězové Krajského přeboru jsme se pustili do posledních tří zápasů v této sezóně. Za myšleli jsme nasadit na poslední zápas nai gólmanskou legendu Adriana Děčka, ale ten se bohužel při rozcvičení zranil.

Sestava: Kozelský - Vrečka (2.-3. záp), Mučka, Voldán, Pyšno - Novák, Sedlář (1.-2. záp), Talián E., Talián F.

FC EDISON 7 - 1 SHOOTERS BOLATICE

Branky: 13. Talián E., 17. Sedlář (Talián E.), 18. 2:1, 23. Sedlář (Talián E.), 24. Pyšno (Talián E.), 28. Sedlář (Talián E.), 35. Novák (Talián F.), 40. Voldán (Talián E.)

Od úvodu utkání diktujeme tempo hry a daří se nám držet míč na futsalkách. Bohužel se nám nedaří z vícero šancí prosadit. To se daří Eriku Taliánovi a Dominiku Sedlářovi. Soupeř ještě do konce poločasu odpovídá, ale to je vše co se mu v zápase daří. Po poločase je na hřišti pouze jedno mužstvo. Postupně se prosazují 2x Sedlář, Pyšno, Novák a Erik Talián. Tento zápas vyšel nejvíce Eriku Taliánovi, který si připsal 2 góly a 4 přihrávky a taky střelci Sedlářovi, který zaznamenal hattrick!

FC EDISON 8 - 5 MEDVĚDI MALÉ HOŠTICE

Branky: 4. Sedlář (Pyšno), 9. Mučka (Talián E.), 11. Sedlář (Vrečka), 12. Sedlář (Mučka), 17. Sedlář (Novák), 18. Sedlář (Talián E.) 22. Sedlář (Vrečka), 24. 7:1, 26. 7:2, 27. 7:3, 28. 7:4, 31. Sedlář (Talián E.), 40. 8:5

Ve druhém zápase nás čekaly oslabené Hoštice. Jelikož za soupeře nenastoupil doposud nejlepší střelec soutěže Bořucký, tak se do pronásledování lídra pustil Sedlář. Nám se velmi vyvedl první poločas, když se trefil 5x Sedlář a jednou Mučka! I vstup do druhého poločasu nebyl špatný, když Sedlář navyšuje svůj střelecký účet na 6 branek. Pak jde ovšem souper do tlaku v powerplay a ta se mu náramně daří. Za necelých 5 minut je to již 7:4. Je to ovšem Sedlář kdo odpovídá gólem na 8:4 a tlak soupeře odpadá. Inkasujeme ještě gól v poslední minutě a zápas tak končí 8:5.

FC EDISON 4 - 7 AMATÉR KOMÁROVICE

Branky: 12. Talián F. (Pyšno), 22. Voldán (Vrečka), 24. 2:1, 27. 2:2, 34. Vrečka (Mučka), 35. 3:3, 36. 3:4, 37. 3:5, 38. 3:6, 39. 3:7, 40. Talián E. (Talián F.)

V celé sezóně jsme utrpeli pouze 4 ztráty, a to 3 prohry a 1 remízu. Dvakrát to však bylo po tomto zápase právě s Komárovicemi. Náš nejbližší pronásledovatel si nevybral zrovna v posledních zápasech dobrou formu a boj o bednu si velmi zkomplikoval. Nám se daří jít do vedení 1:0, když se trefuje Filip Talián. Poločas také tímto výsledkem končí. Ve druhém poločase navyšujeme vedení, když se trefuje Jirka Voldán. Soupeř stačí však po obrovských chybách do 27. minuty srovnat, ale odpovídáme ve 34. Vrečkou a jdeme opět do vedení. Bohužel pak absolutně odpadneme a čerstvý soupeř se od 35. do 39. minuty 5x prosadí. Stačíme snížit pouze ve 40. minutě Erikem Taliánem.

Krajský přebor je za námi a musíme říct, že byl více než úspěšný! Jasně jsme vedli všem statistikám, když jsme vstřelili 123 branek a pouze 73 obdrželi (rozdíl 50)! Na druhé Tornádo Nový Jičín máme náskok 17 bodů! Ze 21 utkání jsme pouze 3x našli přemožitele a jednou remizovali! Všechny tyto úspěchy ještě navýšilo vítězství Dominika Sedláře mezi střelci za 39 branek (společně s ním vstřelil stejný počet branek i Hrdlička z Komárovic).

Bude zajímavé, kde se v příští sezóně objevíme, jelikož zjišťujeme finanční možnosti pro vstup do Divizní soutěže skupiny F.