6. Kolo

9.2. jsme se zapojili do odvetných utkání na hale Sareza a brali jsme 7 bodů. Škoda třetího zápasu kdy jsme vedli 2:0. Vlastními chybami a neproměněnými šancemi jsme se však připravili o 3 body. Poprvé se představil Vašek Olah, který nasbíral 4 body (2+2).

Sestava: Vidlička – Talián F., Olah, Mučka, Hlaváč – Mooc, Novák, Šmalik, Dyntar, Sobek

FC EDISON 6 – 1 AC ČEPO PUSTKOVEC
Branky: 8. 0:1, 10. Sobek (P), 15. Mooc (Talián), 18. Olah (Mooc), 21. Mučka (Hlaváč), 22. Olah (Sobek), 25. Mooc (Olah),

Po velmi špatném startu jako bychom ještě spali, jde soupeř z první střely do vedení. My ovšem hned srovnáváme Sobkem z penalty. Těsně před poločasem otáčíme stav Moocem na 2:1. Druhý poločas je už pouze v naší režii, kdy už soupeři nic většího nedovolujeme.

FC EDISON 10 - 3 DTJ Vřesina
Branky: 3. Mučka (Sobek), 5. Mooc, 6. 2:1, 15. Dyntar (Hlaváč), 17. Sobek (Talián) 18. Hlaváč (Olah), 19. Hlaváč (Mooc), 23. 6:2, 26. Mooc (Talián), 27. Dyntar (Mooc), 28. Mooc (Vidlička), 28. 9:3, 29. Mučka (Hlaváč)

Ihned jdeme do rychlého vedení 2:0. Soupeř ještě dokáže do konce poločasu snížit, ale odpovídáme Dyntarem těsně před koncem poločasu. Ve druhém poločase nasypeme soupeři do 19. minuty 3 branky a je po zápase. Konečné skóre je potom 10:3 v náš prospěch.

FC EDISON 2 – 2 ZVĚŘÁCI OSTRAVA
Branky: 6. Dyntar (Talián), 8. Mučka, 9. 2:1, 24. 2:2

Nejtěžší soupeř nás čekal na závěr turnaje. Zvěřáci v této sezóně ještě neprohráli a s námi k tomu měli blízko. Na soupeře jsme naběhli a po několika vyložených šancích se nám daří jít po gólech Dyntara a Mučky do vedení 2:0. Bohužel po nepozornosti Vidličky soupeř ihned po 2. brance snižuje. Do poločasu se obraz hry nemění, ale bohužel branky nepřidáváme. Druhý poločas nechceme bláznit, ale klasicky neumíme jen bránit a stále útočíme. Bohužel proti nám stojí skvělý Jašíček, kterého nejsme schopni překonat. Soupeř nás po naší chybě z protiútoku ve 24. minutě trestá. Na tuto branku už neodpovíme a zápas tak končí 2:2.

Dobré výkony a slušných 7 bodů nás udržely u špice tabulky, kdy na první tým ztrácíme pouze 3 body. Tabulka je však velmi vyrovnaná a o „pohárové“ příčky se tak 5 týmů.