9. Kolo KP - tragický výkon znamenal 0 bodů

Asi nejhorší zápasy v historii Edisonu jsme odehráli včera v 9. kole Krajského přeboru. Měli bychom si vzít ponaučení a mít lepší přístup k tréninkům a zápasům, tak jako tomu bylo před Novým rokem.

Sestava. Deček (1.záp.), Kozelský (2.záp.) - Sobita (1.záp.), Vrečka, Holaň, Novák - Šmalik, Sedlář, Babušík, Talián F.

FC EDISON 2 - 7 MEDVĚDI Malé Hoštice

Branky: 1. 0:1, 3. 0:2, 7. 0:3, 14. 0:4, 24. 0:5, 25. 0:6, 27. 0:7, 28. Vrečka (Sedlář), 36. Vrečka

Od začátku jsme nebránili a od toho se odvíjel celý zápas. Soupeř měl šikovné kluky a byl běhavější. Celý zápas nás přehrával. Bohužel jsme po první půli prohrávali již o 4 góly a nedokázali jsme snížit. To se povedlo až na konci zápasu, kdy se prosadil střelec Vrečka, když mu na první gól nahrál Sedlář a poté zakončil samostatnou akci.

FC EDISON 3 - 8 OLYMPIA Velké Hoštice

Branky: 12. 0:1, 13. 0:2, 18. 0:3, 23. 0:4, 25. 0:5, 26. Vrečka (Sedlář), 27. 1:6, 32. 1:7, 36. Vrečka (Talián F.), 37. 2:8, 40. Holaň (Sedlář)

Na začátku jsme se dokázali soupeři vyrovnat, ale pak jsme inkasovali dva rychlé góly v druhé desetiminutovce prvního poločasu. Za stavu 0:5 snižuje svým gólem Vrečka po nahrávce Sedláře. Stejný hráč se prosazuje i po přihrávce Taliána a skóre je 2:7. Soupeř přidává další gól a v závěru zápasu se po již třetí Sedlářově nahrávce prosazuje Holaň. Konečný stav druhého zápasu je tak 3:8.

Zápasy jsme si doslova "vyžrali" se vším všudy. Gólmanům jsme vůbec nepomohli a obrana byla tragická. Je třeba se soustředit na další kolo