3. kolo

Béčko Edisonu potvrdilo svojí dominanci a získalo plný počet bodů s mužstvy, která nám dýchala na záda. Po devíti odehraných zápasech se tak vyhříváme na prvním místě a postup do vyšší soutěže už by nám neměl uniknout,jelikož postupují první čtyři týmy, jenže v silách tohoto týmu je samozřejmě vedoucí pozici uhájit až do konce ,což by byl po loňské kostrbaté sezoně obrovský úspěch. Na dnešním turnaji se objevil pouze jediný hráč A-týmu. Tím byl Tomáš Vrečka a s kolegou z obrany Lebicou se hlavně oni dva starali o střílení branek, když k tomu připočteme obětavost a kvalitu jak směrem dopředu i dozadu podpořenou výborným Děčkem v brance tak 9 bodů je logickým vyústěním a kapitán Pavel Sobita po turnaji neskrýval nadšení. Pojďme ale postupně...

SESTAVA: Děček - Sobita(c),Pyšno, Vrečka, Lebica, Remeš, Šmalík, Sobek, Mooc

EDISON ,,B,, - Nedohoda 3:1 (1:0)

branky: 8' Remeš (Pyšno), 17' Šmalík (Vrečka), 27' 2:1, 30' Lebica ,(Vrečka)

Hned v osm ráno jsme se utkali se starým známým týmem Nedohodou, které ale brzký výkop udělal nečekané potíže,jelikož se soupeř sešel pouze ve čtyřech hráčích do pole. Od samého úvodu jsme diktovali tempo hry a první branku vstřelil z úhlu Remeš po přihrávce Pyšna. Nedohoda po ojedinělé akci zahrozila břevnem , jinak ale nebezpečná nebyla.Pojistku přidal po změně stran Šmalík po Vrečkově pobídce a vše směřovalo k hladké výhře. Menší potíže nastaly ke konci , když po ztrátě při power -play soupeř přes celé hřiště snížil. Edison ale drama nepovolil a sumář zápasu uzavřel po blafáku Lebica, kterému nahrával Vrečka.

EDISON ,,B,, - Orel Stěbořice 5:2 (1:1)

branky: 11' Vrečka , 14' 1:1 , 16' Mooc, 20' Vrečka (Sobita), 24' 3:2, 28' Lebica (Mooc), 28' Lebica (Vrečka)

Druhý zápas proti třetímu týmu tabulky byl už přece jen útočnější z obou stran. Nerozhodným stavem poprve pohnul Vrečka po individuální akci. Soupeř ale před poločasem srovnal krok. Začátek půle druhé ale patřil opět nám, trefil se Mooc. Po Sobitově průniku a asistenci Vrečka nemohl minout a navýšil tak na 3:1. Soupeř z opavska se ale nevzdával a snížil. Tak jako v minulém zápase tak i teď ale patřil závěr nám. Nejprve to akrobaticky zkoušel Vrečka ,ale ohrozil spíš svoje zdraví než golmana hostí. Když se v závěru dvakrát trefil Lebica a Děček už neinkasoval nebylo co řešit.

EDISON ,,B,, - Pajda Zbyslavice 7:2 (2:2)

branky: 1'Mooc (Šmalík), 5' Vrečka , 8' 2:1, 13' 2:2, 20' Pyšno, 21' Lebica (Vrečka), 23' Vrečka (Sobek), 28' Vrečka (Lebica), 29' Sobek (Mooc)

Do posledního zápasu jsme vstupovali uvolnění s šesti body v zádech a tento zápas byl vlastně soubojem prvního s druhým. Úvod patříl nám a hned v první minutě se po krásné akci a Šmalíkově asistenci trefil Mooc. Druhou branku přidal střelou z dálky Vrečka, jenže naše nedisciplinovanost dovolila soupeři už v osmé minutě kopat desítku , kterou soupeř pohodlně proměnil. Další možnost dostal tentýž hráč o pět minut později , ale tentokrát ho skvěle Děček vychytal. Zbyslavice ale přece jen do poločasu srovnaly a po teatrálním cirkusovém představení hráče s čislem 9 se dožadovaly i třetího trestného kopu z deseti metrů, ale rozhodčí pro tento herecký výkon naštěstí neměli pochopení. Druhý poločas už byl v hale jen jeden tým a to jsme byli my. Vedoucí branku vstřelil Pyšno , po něm se prosadil Lebica po vysunutí Vrečky. Sobek pak připravil gol právě Vrečkovi , který se potom trefil po krásné akci s Lebicou i potřetí a dovršil tak hattrick. Poslední slovo měl Sobek , který po Moocově asistenci uzavřel tento zápas, který jsme v druhém poločase jasně ovládli.