3. kolo

,,B,, tým včera odehrál již 3. turnaj a i díky pomoci tří hráčů z Ačka (Vrečka, Kozelský, Talián E.) dokázal všechny své zápasy vyhrát, což nás katapultovalo do čela ligy!!!

Sestava - Kozelský - Sobita (c), Vrečka, Pyšno , Talián E. , Sobek, Hoang , Románek , Květoň, Šmalík

EDISON B - GALLACHER 4:1  (Hoang 2, Vrečka, Květoň)

Zápas proti týmu z vrchu tabulky začínáme aktivně a ještě v první půli se dvakrát trefuje Hoang . V druhém poločase trestá chybu soupeře
Vrečka a až potom se probouzí i soupeř, na jeho snížení však reaguje Květoň a my si tak připisujeme důležité tři body.

EDISON B - NEW DESIGN 3:2  (Vrečka, Sobek, Talián E.)

Tento tým nás včera trápil ze všech nejvíc a taky se dostal do brzkého vedení. My se ale nesložili a ještě do pauzy srovnává střelou z dálky Vrečka.
Druhý poločas už je v naší režii , skvěle kombinujem z čehož vyplynuly branky Sobka a Taliána. Zápas kontrolujeme a soupeře držíme daleko od naší branky , kde kraloval po celý turnaj v pohodě chytající Kozelský.  Nakonec však New Desing přece jen snižuje, ale k jejich smůle to bylo pár sekund  před sirénou.

EDISON B - OREL STĚBOŘICE 7:4 (Sobek 3, Talián 3, Vrečka)

Přímý souboj o 1. místo nás čekal na konec. Do zápasu vstupujeme velice dobře a po dvou brankách Sobka a jedné Taliána rychle vedeme 3:0. Soupeř působil poněkud unaveně , ale do poločasu přece jen snižuje. Druhé dějství otevírá šikovným lobem z přímáku Talián a za chvíli po hezké akci dovršuje hattrick.
Obrany obou týmu už rezignují a Stěbořice se dvěma slepenými goly na chvilku vrací do hry. Na rozdíl tří branek pak zvyšuje Vrečka rovněž z volného kopu.
Zápas se potom už jen dohrává , ale střelec Sobek nelení a i on se trefuje potřetí a dostává se tak do čela tabulky střelců. Stěbořice sice ještě stačí udeřit, ale o výsledku už je dávno rozhodnuto a připisujeme si tak i třetí výhru, která nás katapultuje tam , kde jsme loni sezonu zakončili.