3. kolo - herně vydařené zápasy, ale pouze 3 body

Ve 3. kole nás čekali kvalitní soupeři. My jsme opět postrádali 5 hráčů "A" týmu, jmenovitě Nováka, Sochu, Mučku, Lišku a Erika Taliána, a tak nám vypomohl z "B" týmu Honza Šmalik.

Sestava: Kozelský - Vrečka Tomáš, Voldán, Filip Talián - Šmalik, Holaň, Babušík, Sedlář.

Sakrovec Stará Ves 7 - 1 FC Edison

Sled branek: 5. 1:0, 6. 2:0, 7. Voldán (Vrečka T.), 34. 3:1, 35. 4:1, 37. 5:1, 37. 6:1, 38. 7:1

ŽK - Babušík, Vrečka

Do prvního utkání jsme nastoupili velmi aktivně, když jsme v prvních 4 minutách měli asi 4 tutovky, ale ty vychytal výborný Musiol. A tak platilo pravidlo nedáš dostaneš, když se z lajny trefuje pod víko Dvořák. O minutu později se soupeři daří další protiútok a je to 2:0. V další minutě se po přihrávce Vrečky uvolňuje Voldán a střelou snižuje na 2:1. Do poločasu pak máme herně navrch, ale ani jednu ze šancí neproměňujeme. Ani ve druhém poločase se obraz hry nemění a snažíme se vytvářt si šance, ale je to opět soupeř který navyšuje své vedení 6 minut před koncem. My už nemáme co ztratit a jdeme do powerplay. Bohužel ta se nám vůbec nedaří a postupně inkasujeme 4 branky. Skóre 1:7 je hrozivé, ale herně to bylo koukatelné. Chtěli jsme hrát futsal, a to se nám dařilo! Nutno dodat, že pokud si vytvoříme 10 šancí a dáme 1 gól, tak je to opravdu málo.

Medvědi Velké Hoštice 0 - 5 FC Edison

Sled branek: 2. Babušík (Sedlář), 11. Vrečka T. (Sedlář), 13. Talián F. (Voldán), 29. Sedlář (Vrečka T.), 33. Holaň (Talián F.)

Do druhého zápasu jsme vstoupili opět aktivně, ale tentokráte jsme to byli my kdo se ujal vedení, když se po přihrávce Sedláře prosazuje střelec Babušík. Snažíme se hrát aktivně, ale opět ztroskotáváme na gólmanovi. Soupeř se snaží střílet převážně z větší dálky, ale Kozelský jeho pokusy kryje. Ve 12. minutě rozehráváme výborně roh a přihrávka Sedláře přistála Vrečkovi na noze před prázdnou bránou, 0:2. O dvě minuty později se po přihrávce Voldána uvolňuje na pravé straně Talián a bodlem prostřeluje mezi nohy gólmana soupeře. Ve druhém poločase jsme začali opět trošku bláznit, ale Kozelský všechny akce likviduje. Ve 29. konečně po nádherném křižném pasu Vrečky prolamuje střeleckou smůlu Sedlář, 0:4. 7 minut před koncem si ještě dvakrát vyměnili míč Holaň s Taliánem a prvně jmenovaný se zapisuje do střelecké listiny. Poté jsme se opět někdy až bezhlavě pouštěli do útoku, ale gólman Kozelský si dokázal podržet první čisté konto v sezóně.

Vzhledem k předvedené hře jsou 3 body asi málo, ale je na čem stavět do dalších zápasů. Již příští sobotu nás na Sareze čeká nováček z Komárovic a derby s Roubem "B". Snad se sejdeme opět ve slušné sestavě!