4. Kolo

FC EDISON OSTRAVA 6:4 OSAKROL ORLOVÁ

Sestava: Kozelský - Socha, Polášek, Voldán, Holaň - Sobek, Babušík, Sedlář, Talián F.

Branky: 4. Holaň (Sedlář), 15. 1:1, 21. 1:2, 23. Sobek (Socha), 29. 2:3, 31. Socha (Sobek),  36. 3:4, 37. Polášek (Holaň), 39. Sobek (Talián F.), 40. Babušík (Socha)

Sled branek: 1:0; 1:1; 1:2; 2:2; 2:3; 3:3; 3:4; 6:4

Karty: nikdo

Ve třetím domácím utkání jsme se postaili týmu Oskarol Orlová, který měl doposud na svém kontě pouze jednu výhru, ale dvakrát své zápasy prohrál pouze o gól! Do utkání vstupujeme aktivně a po krásné přihrávce Sedláře na zadní tyči uklízí do brány míč Holaň. Poté se hraje nahoru dolů a aktivní soupeř se snaží pálit z každé pozice. Po nedůrazu u lajny se soupeři v 15. minutě daří srovnat na 1:1.

Ve druhém poločase chceme zvýšit aktivitu, ale po špatně vyřešeném přečíslení je to soupeř kdo po 20s skóruje, 1:2. Odpovídáme ihned ve 23. minutě, když se po přihrávce Sochy prosazuje Sobek. Hra je vyrovnaná, ale je to opět Orlová, která se prosazuje střelou z větší vzdálenosti. Za dvě minuty se míč po ose Talián - Sobek dostává k Sochovi a ten propaluje vše před ním. Do problému se dostáváme ve 36. minutě, když soupeř zahrává z blízka volný kop a zeď se před míčem otevře, 3:4. Dostáváme míč na půlku soupeře a jdeme s Holaňem do powerplay. Po několika neúspěšných střelách se nádherně bodlem prosazuje Polášek. O dvě minuty později vypíchne Talián přihrávku soupeře a následně pošle míč na volného Sobka, ten si zasekne gólmana i s obráncem a uklízí míč do brány. Soupeř jde také do powerplay, ale odoláváme. V poslední minutě se po příhrávce Sochy prosazuje do prádzné brány Babušík a stanovuje tak konečné skóre na 6:4!

Velmi těžký zápas, ve kterém jsme ukázali srdíčko a vůli po vítězství. Soupeř hrál velmi dobře a nutno říct, že si bod určitě zasloužil. nejvíce se dařilo Sobkovi (2+1) a Sochovi (1+2).