4. Kolo KP

Ve 4. kole Krajského přeboru hraném na Sareze v Přívoze jsme uhráli opět 3 body.

Sestava: Děček - Sobita, Vrečka T., Voldán, Talián Erik, - Holaň, Babušík, Novák, Talián Filip

FC EDISON 4 - 2 MEDVĚDI MALÉ HOŠTICE

Branky: 9. Holaň (Babušík), 12.Holaň (Vrečka), 16. Vrečka, 15. Babušík (Holaň), 23. 4:1, 24. 4:2

Medvědi začali od první minuty vysoko napadat. My jsme jen drželi míč, snažili se soupeře unavit a dali jsme také první gól, když Holaň v 8. minutě zužitkoval přihrávku od Babušíka. O 3 minuty později to již bylo o dva góly. Vrečka zahrál s Holaněm signál a ten nikým nehlídaný dal svůj druhý gól. Prvně jmenovaný zvyšuje v 15. minutě již na 3:0 a zápas máme pod kontrolou. O minutu později se radujeme znovu, když Babušík zvýšil již na 4:0. První poločas tak skončil čtyr gólovým rozdílem. Druhý poločas jsme začali špatně a soupeř ve 23. a 24. minutě snižuje na 4:2. Ikdyž jsme si vytvořili nějaké šance, nedokázali jsme je proměnit. Naštěstí se soupeř zmohl jen na tyto dva góly a my si tak připsali další vítězství.

FC EDISON 2 - 4 OLYMPIA VELKÉ HOŠTICE

Branky: 2. 0:1, 11. 0:2, 16. Talián E. (Děček), 34. 1:3, 37. Vrečka (E. Talián), 20. 2:4

Karty: ŽK - Vrečka (3 ŽK)!, Babušík, Novák

Ve druhém utkání jsme narazili taky na Hoštice, ale tentokráte Velké. Bohužel, tak jako jsme první zápas skončili, tak jsme i druhý začali. Hned ve 2.minutě nám střílí soupeř první branku a my tak prohráváme. Hra byla poté vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale byla to opět Olympia, která v 10. minutě zvyšuje náskok na 0:2. Nám se podařilo ještě do poločasu snížit, když gólman Děček svým výhozem našel Erika Taliána, který soupeři utekl a se štěstím skóroval. Ze začátku druhého poločasu to začalo trošku jiskřit, když obdrželi žluté karty zároveň tři naši hráči. I přes šance se nám nedařilo srovnat a byl to opět soupeř, který 5 minut před koncem zvýšil na 1:3. My jsme ihned začali hrát powerplay, která se nám opět podařila. Tomáš Vrečka 3 minuty před koncem po nahrávce Erika Taliána snižuje na 2:3. Soupeře jsme stále měli pod zámkem jen ne a ne to tam spadnout. 10 sekund před koncem vystihly Hoštice nastřelovaný míč a střelou přes celé hřiště tak zpečetili skóre na konečných 2:4.