2. Kolo

Ke 2. kolu jsme se opět sešli na Varenské. Sestava byla dosti kombinovaná především v prvním zápase, vzhledem ke zraněním a různým omluvenkám.
Své první zápasy si odbyli Ducar, Dyntar, který bohužel se zraněním zvládl odehrát pouze první zápas. Důležitý moment je nástup gólmana Vidličky, který nahradil dlouho zraněného Děčka.
Sestava: Vidlička - Talián F., Sobita (1.záp.), Mučka, Šmalik - Dyntar (1.záp.), Ducar, Sobek, Novák (2.-3. záp.), Mooc (2.-3. záp.)

TORO FIFEJDY 6 - 3 FC EDISON OSTRAVA
Branky: 5. 1:0, 10. 2:0, 13. Sobek (Mučka), 14. Mučka (Sobek), 17. Sobek (Mučka), 18. 3:3, 26. 4:3, 27. 5:3, 30. 6:3

Kvalitní utkání s posledními vítězi soutěže jsme odehráli ihned na úvod hracího dne. Slepená sestava přišla v úvodu o zraněného Sobitu, a tak jsme téměř celý zápas bojovali v 6 lidech. Soupeř jde po dvou chybách do vedení 2:0. My však ve 13. minutě stahujeme Mučkou, který zakončil Sobkovu nahrávku. Oba hráči si o minutu později vyměnili role a srovnali poločasový výsledek na 2:2. V 17. minutě jdeme poprvé a naposled do vedení. Opět se trefuje Sobek po příhrávce Mučky. Bohužel již za minutu o vedení přicházíme. Hra je pak vyrovnaná, ale je to opět soupeř, který jde do vedení ve 26. minutě. Toro pak připadá ještě další dvě branky a získává tak 3 body pro sebe.

BUKANÝŘI 0 - 7 FC EDISON OSTRAVA
Branky: 7. 0:1 Mooc (Mučka), 12. Mučka (Mooc), 13. Mučka (Mooc), 15. Mooc (Talián), 18. Sobek (Talián), 22. Sobek (Mooc), 24. Mooc (Sobek)
Karty: ŽK - Ducar

Zpočátku to byli Bukanýři, kteří hrozili před naší brankou. My jsme k zápasu přistoupili trošku vlažně. V 7. minutě se poprvé trefuje Mooc a zahajuje naší kanonádu. Do poločasu se postupně ještě prosazuje 2x Mučka a Mooc. Je tak jasné kam se zápas bude ubírat. Druhý poločas soupeře opět přehráváme a trefuje se 2x Sobek. Mooc pak uzavírá uktání svým hattrickem ve 24. minutě.

SOKOL PORUBA 2 - 6 FC EDISON OSTRAVA
Branky: 1. Mučka (Mooc), 2. 1:1, 1:2 7. Sobek (Mooc), 1:316. Mooc (Šmalik), 19. 2:3, 20. 2:4 Sobek (Mooc), 20. Novák (Sobek), 30. Mučka (Mooc)

Nelehký soupeř který měl po prvním turnaji 7 bodů nás prověřil v posledním utkání. Jdeme do vedení ihned v první minutě, kdy se trefuje Mučka. Soupeř pak ale ihned srovnává. V 7. minutě se prosazuje Sobek a posílá nás opět do vedení. Do konce poločasu se již stav 1:2 nemění. Druhý poločas ovšem začínáme stejně jako první, když se prosazuje Mooc. Dovolujeme opět soupeři snížit v 19. minutě, ale to je vše co již Sokolu dovolíme. Postupně se trefuje ve 2é. minutě Sobek s Novákem. Soupeř se snaží snížit, ale trocha štěstí na naší straně mu v tom brání. Výsledek utkání 2:6 pak stanovuje po samostatném úniku Mučky a Mooce první jmenovaný.

Výborné výkony i v prvním zápase nám přinesly 6 bodů. Snažili jsme se hrát futsal s míčem a to se nám povedlo. K dalším utkáním pak nastoupíme 15.12. na hale Sareza v Přívoze.