5. Kolo

Herně velmi nevydařený 5. turnaj jsme odehráli na hale Varenská, kdy jsme posbírali pouhé 4 body.

Sestava: Vidlička – Mučka, Sobita, Hlavaáč, Talián F. – Sobek, Dyntar, Šmalik, Novák

FC EDISON 1 – 8 NH OSTRAVA
Branky: 23. Dyntar (Mučka)
Tragický výkon kdy jsme se absolutně nedokázali vyrovnat soupeři. Zaslouženě jsme prohráli největším gólovým rozdílem v této sezóně a možná v historii klubu.

FC EDISON 5 – 5 KFV ROUB VÍTKOVICE DOROST

Branky: 5. 0:1, 7. 0:2, 9 0:3, 16. Mučka, 18. Hlaváč (Mučka), 20. Sobek (Mučka), 23. Sobek (Mučka), 26. 4:4, 28. 4:5, 30. Sobek (Talián)
Zápas jako na houpačce jsme odehráli s omladinou Roubu. Od začátku útočíme a dostáváme se do několika tutových šancí. Bohužel má Jeřábek svůj den a všechny likviduje. Je to Roub, který třemi rychlými góly jde do poločasového vedení 0:3. Ve druhé půli jdeme do powerplay a výsledek otáčíme na 4:3. Bohužel po chybě Roub srovnává na 4:4 a potom po špatně zahraném auto soupeře jde dokonce do vedení. I když se soupeř snaží všemožnými způsoby zdržovat, tak se nám daří posledních sekundách srovnat.

FC EDISON 6 – 1 STATIC COMPROMIS „B“

Branky: 10. 0:1, 14. Talián (Mučka), 17. Sobek (Mučka), 20. Mučka (Hlaváč), 23. Dyntar (Mučka), 25. Dyntar (Talián), 28. Hlaváč (Sobek)
Těžké utkání nás čekalo také na závěr a mělo rozhodnout o tom jestli tento turnaj bude aspoň trošku úspěšný. Soupeř jde do vedení, ale nám se daří před poločasem po brejku srovnat. Ve druhé půli už jsme to jen my komu se daří dávat góly, a tak si připisujeme výhru 6:1!

Velmi špatné výkony nás posunuly na průběžné 5. místo. 9.2. pak začínáme na hale Sareza odvety, které snad budou aspoň tak úspěšné jako první půlka soutěže.