2. Kolo

FC EDISON OSTRAVA 9:2 DRAGONS NOVÝ JIČÍN

Sestava: Kozelský - Polášek, Vrečka, Voldán, Mučka - Sedlář, Babušík, Holaň, Sobek, Talián F.

Branky: 1. Holaň (Sedlář),  3. Mučka (Voldán), 4. 2:1, 6. Sedlář, 20. Sobek (Sedlář), 22. Vrečka (Babušík), 24. Sobek (Holaň), 30. Vrečka (Talián F.), 37. 7:2, 40. Sedlář (Sobek), 40. Holaň (Sedlář)

Sled branek: 2:0; 2:1; 7:2; 9:2

Karty: ŽK - Voldán

Do druhého utkání jsme vstupovali opět z pozice domácího celku. Stejně jako před týdnem nás čekal tým z Nového Jičína, přesněji pak Dragons, kteří v prvním kole taktéž vyhráli doma s Hukvaldy. Do sestavy se poprvé dostal Honza Sobek, který podává v "B" týmu velmi dobré výkony a přenesl si formu i do "A" týmu.

Jdeme opět rychle do vedení, a to ihned v první minutě, když se trefuje Voldán. O dvě minuty později již vedeme 2:0 po gólu Mučky. Soupeř, ale rychle stahuje na 2:1. Daří se nám také odpovědět střelcem Sedlářem. Kontrolujeme hru a dostáváme se do šancí. Podaří se nám skórovat až těsně před koncem poločasu nováčkem Sobkem.

Náskok 3 gólů je velmi slušný, ale víme jak dopadl první zápas a chceme se nadále soustředit na pevnou obranu. Ve 22. navyšuje skóre prvním gólem v sezóně Vrečka. Poté se trefují ještě Sobek a opět Vrečka. Soupeř snižuje na 7:2 ve 37. minutě, ale to je vše na co se zmůže.  Ve 40. minutě se nám daří dát ještě 2 góly, a to Sedlářem a Holáněm, kteří tak udávají konečný stav utkání 9:2!

I ve druhém zápase se nám podařilo nastřílet soupeři mnoho branek, ale musíme taky vyzdvihnout kvalitní obranu celého týmu, která soupeře oproti prvnímu zápasu nepouštěla do větších šancí.  Nejaktivnějšími hráči byli Sedlář (2+3), Sobek (2+1) a Holaň (2+1). V dalším utkání zajíždíme na první venkovní zápas do Rožnova, kde se střetneme v neděli 12.11. od 18:15 s Komárovicemi, které doma prohrály s Roubem, ale venku si poradili s Hukvaldy.