2. Kolo KP

Ve druhém kole Krajského přeboru jsme se poprvé představili v Bílovecké hale se skvělým povrchem a byly z toho 3 body.

Sestava: Děček - Voldán, Sobita, Vrečka Tomáš, Vrečka Patrik, - Sedlář(1. zápas), Šmalik, Holaň, Talián Filip

FC EDISON 4 - 6  RŮŽOVÉ TLAPIČKY HUKVALDY

Branky: 6. 0:1, 10. Sobita (Vrečka P.), 13. 1:2, 14. 1:3, 21. 1:4, 28. 1:5, 29. F. Talián (Sedlář), 33. Holaň (Voldán), 35. Holaň (Voldán), 40. 4:6

V prvním zápase jsme se postavili mladému týmu z Hukvald, který se ujal v 6. minutě po namazání P. Vrečky vedení 1:0. V 10. minutě našel Patrik Vrečka střílenou nahrávkou Sobitu a ten vstřelil svůj první gól v KP. O 3 minuty později jsme ale díky nepřesným přihrávkám Tomáše a potom Patrika Vrečkových dostali dva góly. Na začátku druhého poločasu jsme dostali další gól a bylo zle. Soupeř ještě ve 27. minutě navýšil na 1:5 a zdálo se, že se bude utkání jen dohrávat. 11 minut před koncem ale našel Sedlář Filipa Taliána a ten se před prázdnou brankou nemýlil. Hukvaldy jsme přitlačili a střelec Holaň po dvou přihrávkách Voldána snížil na 4:5. Šance dál přicházely, ale již jsme je nedokázali proměnit a ve hrané powerplay jsme dostali gól do prázdné brány 4:6.

FC EDISON 5 - 0 SMÍŠENÉ BÍLOVEC

Branky: 12. Vrečka T. (Voldán), 16. Šmalik (Holaň), 29. Vrečka P. (Holaň), 32. Sobita (Vrečka T.), 40. Voldán (Šmalik)

Karty: ŽK - Vrečka T., Talián F.

Ve druhém utkání jsme byli od začátku aktivnějším týmem, ale neproměnili jsme šance. První gól vsítil Tomáš Vrečka po průniku z pravé strany. V 16. minutě si Šmalik nejprve vyměnil míč s Patrikem Vrečkou a následně s Holaněm a střelou zakončiil krásnou akci, 2:0. 30 sekund před poločasem ještě daroval Tomáš Vrečka soupeři výhodu 10m kopu, když nesmyslně atakoval gólmana. Soupeř naštěstí míč poslal jen do tyče. Ve druhém poločase jsme šetřili síly a pozorně bránili od poloviny hřiště. Ve 29. minutě se po přiťuknutí Holaně prosadil Patrik Vrečka a o dvě minuty později i Sobita. V poslední minutě ještě navýšil skóre Voldán.

FC EDISON 0:7 SHOOTERS BOLATICE

Branky: 8. 0:1, 13. 0:2, 22. 0:3, 10. 0:4, 15. 0:5, 20. 0:6, 20. 0:7

Po Bílovci jsme ihned nastoupili k dalšímu zápasu, kde se již se zkušenými Bolaticemi projevila únava. Soupeř hrál velmi dobře a my s ním do poločasu drželi jakš takš krok. Bohužel jsme nedokázali proměnit pár slibných šancí a soupeř trestal. Za stavu 0:5 jsme se ještě pokoušeli o powerplay, ale ke kýženému snižení již nedošlo.