3. Kolo

Ve 3. kole náš čekaly souboje se dvěmi sousedy v tabulce. Výsledky však takovému bodovému rozdílu neodpovídaly. Poprvé se v našem týmu ukázala nová akvizice Michal Hlaváč, který ukázal, že bude rozhodně velkou posilou.

Sestava: Vidlička - Talián F., Sobita (1.-2. záp.), Mučka, Hlaváč (2.-3. záp.), Ducar, Mooc, Dyntar (1. záp.), Sobek

FC EDISON 5 - 1 KFV ROUB Vítkovice
Branky: Mučka 3 (Sobek 3), Ducar (Mučka), Mooc (Sobek)

Nejvyrovnanější zápas skórem v tomto ligovém kole. Od začátku jsme drželi míč a byli aktivnější. Soupeře jsme odrazili pak rychlými góly. Roub dokázal pouze snížit na 5:1 v poslední minutě po naší hrubce.

FC EDISON 8 - 0 AC Derby
Branky: Mooc 3 (Mučka, Sobek, Sobita), Hlaváč 2 (Mooc 2), Sobek (Mooc), Ducar (Mučka), Mučka (Sobek)
Karty: ŽK - Mučka

Šikovný tým, který však v tomto zápase neprodal své hráčské kvality a pokud se dokázali prosadit, tak stál v bráně výborně připravený Vidlička. Opět držíme míč a soupeře přehráváme. V půlce již vedeme 5:0 a ve druhém poločase už jen zápas dohráváme.

FC EDISON 17 - 3 JINÉ KAFE
Branky: Sobek 8, Ducar 3, Mučka 4, Mooc, Hlaváč
Asistence: Hlaváč 5, Mučka 5, Mooc 3, Sobek 2, Talián 2

3. minuta 3:0 a potom se na to soupeř vykašlal...

I ve skromné sestavě, kdy děkuji všem kteří dojeli aspoň na jeden zápas, hráli nemocní nebo již meli v nohách turnaj jsme se dostali třemi výhrami na 3. pozici!
Příští ligové kolo 5.1. nás nečeká nic lehkého především v podobě Sampdorie a Interu!