Závěrečný turnaj 100% úspěšný

23.05.2016 08:51

Do posledního turnaje na Rychlém Míči 2016 jsme vstupovali jako již jasní vítězové, ale nechtěli jsme nic podcenit a nebo zbytečně ztrácet body. Z různých pracovních důvodů, osobních či přílišné únavy se omluvilo hned několik hráčů, a tak jsme museli sestavu lepit. Díky patří těm, kteří dorazili po noční či nemocní!!!

Sestava: Kozelský - Vrečka T., Remeš, Novák (1. záp.), Holaň, Voldán, Majhofer, Talián F.

FC Edison 2 - 0 Inkognito

Branky: Novák, Voldán

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a vytvořili si hned několik šancí. Soupeře jsme moc do šancí nepouštěli a tak jsme se po zásluze ujali vedení. Novák nastřeloval míč před bránu, golmán hostí kvůli clonícími hráči nic neviděl a míč zapadl do brány. Obraz hry se neměnil a my jsme ještě Jirkou Voldánem navýšili vedení na dva góly. Mrzet nás mohla ztráta Nováka, který pro zranění nemohl zasahnout do dalšího zápasu.

FC Edison 2 - 1 KFV ROUB "C"

Branky: Voldán, Talián F.

Duley s Roubem mají vždy svou kvalitu a všichni se na ně těšíme. Minulý zápas byl ale pouze v naší režii a tak chtěla stará garda určitě zabrat. Roub posílený o mladší hráče byl aktivnější než v předchozím utkání, ale byli jsme to my kdo diktoval tempo zápasu. A taky jsme se poprvé prosadili po akci z rohu, když Kozelský přehral míč na Voldána a ten pumelicí vymetl růžek soupeřovy branky. Soupeř se snaží střílet především z větší dálky, ale tyto pokusy kryjeme. Ve 13. minutě zvyšujeme na 2:0, když Talián důrazně doráží míč za záda gólmana. Bohužel dáváme soupeři v 17. minutě šanci na zdramatizování utkání, když po nedůrazu před bránou nekryjeme dorážku, 2:1. Soupeř se snaží ještě o powerplay, ale pod tlak nás nedostává a tak jsme na celém turnaji bez prohry!

Po minulém roce a 1. místu se nám podařilo zvednout opět pohár nad hlavu. Jsem rád, že i k těmto turnajům přistupujeme zodpovědně a zapojují se i hráči "B" týmu.

Turnaj odehráli: Kozelský, Děček - Pyšno, Sohr, Remeš, Majhofer, Šmalik, Voldán, Holaň, Sedlář, Vrečka T., Novák, Socha, Liška, Mučka, Talián F.