S druholigovým Baníkem smírně

16.09.2016 11:37

První přípravný zápas 2x30 minut hrubého času jsme odehráli v hale na Dubině s druholigovým Baníkem Ostrava. Bohužel nám z různých důvodů odpadlo pár hráčů sestavy a tak jsme museli pozvat na doplnění hráče z CIP. Nakonec jsme se rozšeli smírně 2:2.

Sestava: Kozelský - Novák, Poštulka, Polášek, Voldán - Holaň, Sedlář, Karas, Talián F.

Branky: Polášek, Holaň

Průbeh zápasu: 1:0, 1:2, 2:2

Soupeř byl od začátku aktivnější a šlo vidět že má natrénováno. My jsme zodpovědně bránili a nepouštěli jsme jej do větších šancí. Bohužel jsme po chybě v rozehrávce jako první inkasovali my. Poté jsme se dvakrát prosadili ještě v prvním poločase po výborné práci Holaně, když jednou vybojoval míč pro Poláška a jednou skóroval sám. Ve druhém poločase se soupeř prosazuje po ztrátě míče posledním hráčem a srovnává na 2:2. 5 minut před koncem se Baník rozhodnee hrát powerplay, ale branku více neohrozí. Je třeba pochválit brankáře Kozelského, který podal výborný výkon a chytil dva 10m kopy soupeře.

Pro nás to byla bez tréninku velmi slušná příprava a se zápasem jsme byli spokojeni.

Již zítra se "B" tým zapojí do každoroční soutěže DIMAKO 2016, kterou pořádá KFV Roub Vítkovice a dvakrát za sebou se nám ji podařilo vyhrát.