Rychlý Míč 2016 3. turnaj

16.05.2016 09:34

Jelikož "C" tým Roubu i další body poztráceli, stali jsme se tak Vítězi Rychlého Míče 2016!

Sestava: Kozelský - Mučka, Socha, Sohr, Remeš, Šmalik, Novák, Majhofer, Talián F.

FC Edison 1:1 Mroki

Branky: Novák

Soupeř se ihned v úvodu dostal do vedení po chybě Filipa Taliána, a tak jsme museli dotahovat. Srovnat se podařilo Novákovi v půlce utkání. Ikdyž jsme měli více šancí, bohužel jsme žádnou neproměnili. První ztráta na turnaji s dobře hrajícím soupeřem.

FC Edison 4:1 KFV Roub Vítkovice Dorost

Branky: 2 Mučka, Novák

Po 5 minutách jsme již vedli 2:0 a odrazili tak snahu soupeře nás potrápit. Další branku se nám podařilo vsítit po krásne kombinaci ve 13. minutě. V 15. minutě jsme se po dokázali prosadit po šikovném protiútoku a bylo rozhodnuto. Soupeř ještě 2 minuty před koncem dokázal snížit, když se Socha nedohodl s Kozelským.

FC Edison 2:1 Bukanýři

Branky: Šmalik, Remeš

Bukanýři nás na turnaji zatím nejvíce potrápili a uktání s nimi mají svou kvalitu. Podařilo se nám dostat po individuální akci Šmalika do vedení. Bohužel jsme pak nedokázali zakončit přečíslení 3 na 2 a soupeř ihned z protiútoku akci 2 na 1 vyřešil brankou. 2 minuty před koncem, ale nabral rychlost Remeš, který si navedl míč na střed hřiště a krásnou ránou prostřelil brankáře Bukanýrů. Skóre zápasu se již neměnilo a my měli další cennou výhru.

Na třetím turnaji jsme uhráli 7 bodů a již jsme tak získali další prvenství na tomto turnaji! Chtěl bych ještě vyzdvihnout výkon Tomáše Nováka, který byl nejlepším hráčem našeho týmu, ale z velké části k tomu přispěly zapůjčené sálovky ;)