Rychlý Míč 2016 1.turnaj

17.04.2016 11:24

Rychlý Míč, který pořádá Roub Vítkovice se pro nás stal již tradičním zakončením celé sezóny. Z různých důvodů nám chybělo 8 hráčů "A" týmu, a tak jsme museli doplňovat tým jak se dalo. Nakonec měla čítat sestava 7 hráčů a gólmana, ale jeden hráč zaspal a Socha se nám hned na začátku prvního utkání zranil.

Sestava: Kozelský - Socha (1.záp.), Sohr, Novák, Šmalik, Pyšno, Majhofer (3.záp.), Talián Filip

FC EDISON 3:2 MROKI

Branky: Sohr (Talián F.), Šmalik, Kozelský (Sohr)

Ihned v úvodu utkání jdeme do vedení. Socha nachází Taliána a ten do prázdné branky přiťukává Sohrovi. Bohužel polevujeme a soupeř opět srovnává. Jsme to ale opět my kdo jde do vedení, když si Šmalik vybojuje míč a prostřeluje gólmana hostí. Jsou to ale opět soupeři kdo snižuje. Hrajeme již brzy powerplay, při kterém prostřeluje gólman Kozelský vše co mu stojí v cestě a stanovuje výsledek na konečných 3:2.

FC EDISON 3:1 KFV ROUB Dorost

Branky: Sohr (Šmalik), Novák, Talián F. (Pyšno)

Již ve 4. minutě jdeme do vedení, když po ztrátě soupeře po kombinační akci Šmalika a Sohra druhý jmenovaný zakončuje přesně. V 11. minutě již navyšujeme vedení o dvě branky, když se k odraženému míči dostane Novák a propálí gólmana, 2:0. V 19. minutě dovolujeme soupeři snížit na rozdíl jediné branky. 10s před koncem po dlouhém výhozu Kozelského zpracuje míč Pyšno a přihrává jej před prázdnou branku Taliánovi, 3:1

FC EDISON 3:1 BUKANÝŘI

Branky: Sohr, Pyšno (Talián F.), Pyšno (Talián F.)

V posledním utkání nás čekal silný soupeř, který pravděpodobně bohužel sestoupí z Okresního přeboru. Ihned v úvodu utkání dostáváme lacinou branku. O minutu později již srovnáváme Sohrem. Poté se daří z autu a rohu kombinace Filipu Taliánovi s Kubou Pyšnem a druhý jmenovaný se dvakrát prosazuje. Konečný výsledek tak stanovujeme na 3:1 a pěkné tři výhry.

Ve slepené sestavě se nám podařil úspěšný vstup do turnaje. Vyzdvihnout můžeme výkon gólmana Kozelského, který nás hodně podržel a 3 góly Sohra. 4 body si také připsal Filip Talián za 1 gól a 3 přihrávky.