16.04.2014 10:24

FC Edison 3 - 1 Old Stars

Sestava: Děček - Talián F., Talián E., Novák, Sobita, Šmalik, Voldán, Vrečka, Holaň

Branky: 8. Voldán, 20. Talián F. ( Voldán ), Talián E. ( Holaň )

Tým Old Stars se držel po druhém kole na 2. místě, ale v tomto ligovém kole se jim zatím podařil uhrát pouze bod s týmem Fortuny, a to o vítězství přišel v posledních minutách. Opět náš čekalo utkání se soupeřem, který se skoro bál vyběhnout na naši polovinu a nám tak nezbývalo nic jiného než dobývat bránu. V 8.minutě se podařilo Voldánovi vybojovat míč u pravé lajny. Ten nás svým klasickým zakončením poslal do vedení 1:0. Snažili držet míč na futsálkách a nedat soupeři záminku k vyrovnání. V druhém poločase na pohled ospalého utkání se nám podařilo po střele Voldána a lehké teči Filipa Taliána zvýšit na 2:0. Soupeř po rozehraném rohu a následné skrumáži snížil ve 25.minutě na 2:1. Ve 26. minutě došlo po střetu s protihráčem ke zranění gólmana Děčka, kterého musel nuceně vystřídat Holaň. Tým Old Stars se poté pokoušel o hru bez gólmana. Náš náhradní gólman, jinak povoláním útočník se zapotil opět při rohu soupeře ve 28.minutě, kdy se mu míč směřující od tyčky odrazil do zad a zpět do tyče. Dokázal však tento míč chytit, vyhodit jej na Erika Taliána, který obešel na půlce gólmana a uklidil míč do prázdné brány. Rozhodl tak o konenčném vítězství 3:1.

V příštím "Vánočním kole" se utkáme 22.12.2013 opět na hale Sareza v Přívoze s týmy Pegsus Ostrava, Dravci Dolní Benešov a Derby.