FC Edison 0 - 3 VZS

Sestava: Děček - Talián F., Talián E., Novák, Sobita, Šmalik, Voldán, Vrečka, Holaň

Branky: 21. 0:1, 28. 0:2, 29. 0:3

ŽK: 20. Děček, 27. Voldán

Dobré utkání se zkušenými borci, kteří věděli co chtějí hrát, a to se jim i dařilo v utkání s námi. Tým VZS který hrál všechny utkání v 5+1 se od začátku zatáhl a hrál na rychlé protiútoky. Pokud se dostal k míči na naší polovině, tak velmi dobře technicky vybavení hráči jej drželi na futsálkách. Po vyrovnaném poločase, který skončil 0:0 jsme pomýšleli na 3 bodovou výhru. Bohužel jsme ve 21. minutě laxně bránili průnik soupeře, který hasil golmán Děček pouze za cenu žluté karty a přímého kopu pro tým VZS těšně před vápnem. Ten soupeř proměnil a my tak prohrávali 0:1. Co na tom, že jsme trefili 5 tyček a měli šance, které nejsme schopni proměnit. Od 25.minuty jsme začali hrát powerplay. Bohužel se nám již nepodařilo zvrátit nepříznivý průběh utkání. Po dvou ztrátách míče využil soupeř našeho zaváhání a zvýšil své vedení zakončením do prazdné brány na 0:3. V dobrém utkání jsme utrpěli porážku.