7. kolo

16.04.2014 10:24

10. 12. 2013

Na třetím ligovém turnaji se nám podařilo uhrát pěkných 6 bodů, které nás opět doufejme posunou výše tabulkou.

Sestava: Děček - Talián F., Talián E., Novák, Sobita, Šmalik, Voldán, Vrečka, Holaň

FC Edison 5 - 1 Fortuna/Leopards
Branky: 14. Voldán ( Vrečka ), 16. Talián F. ( Holaň ), 19. 2:1, 25. Vrečka ( Talián E. ), 27. Holaň ( Talián E. ), 29. Novák

Tým Fortuny se držel po dvou ligových kolech na osmém místě s osmi body. Soupeř v prvních dvou minutách kousal a brankář Děček byl v plné pohotovosti. Poté jsme začali soupeře napadat při jejich rozehrávce a převzali jsme taktovku nad utkáním my. V první půli se nám podařilo jít do vedení, když vyborně rozehraný roh Vrečkou proměnil Voldán. Hned v první minutě druhé poloviny si Filip Talián s Holaněm narazili míč a prvně jmenovaný zvýšil na 2:0. Odpověď  Fortuny na sebe nenechala dlouho čekat a v 19. minutě se soupeři podařilo snížit na 2:1. Poté jsme stále drželi míč na futsálkách. Bohužel se nám nepodařilo tlak proměnit v góly.  Až ve 25. minutě skóroval Holaň po přihrávce Erika Taliána a my získali opět dvou gólový náskok. Stejný hráč ve 27. minutě připravil gól i pro Vrečku a bylo jasné, že utkání již dovedeme do vítězného konce. Minutu před koncem si ještě sám u levé lajny vybojoval míč Novák a završil naše vítězství v poměru 5:1.