16.04.2014 10:22

FC Edison 5 - 3 Tequila Ostrava

Sestava: Děček - Novák, Vrečka, Talián F., Sobita, Lacina, Holaň, Voldán

Branky: Lacina, Voldán, Sobita, Holaň, Vrečka

Tým, který se ze všech soupeřů jevil jako nejlepší jsme paradoxně porazili. Tequila chtěla hrát aktivně a to nám vyhovovalo. Většinu branek jsme vstřelili z protiútoků, kdy jsme praktikovali hru z předešlého ligového kola. Po brance Laciny v 6.minutě jsme dostali opět do hubeného vedení 1:0, které vydrželo do konce 1.poločasu. V první minutě 2.poločasu jsme navýšili vedení Voldánem na 2:0 na které dokázala Tequila záhy odpovědět snížením. Nám se podařilo během dvou minut opět navýšit skóre na rozdíl dvou branek, když přečíslení dokázal využít zakončující Sobita. Poté se dokázali prosadit Holaň s Vrečkou, a my vedli už 5:1. Fyzické síly docházely. Soupeř dokázal ve 24. a 25.minutě snížit na rozdíl pouhých dvou branek. My jsme se semkli, dokázali vedení udržet a konečně naplno bodovali.

Co zbývá k turnaji napsat... Možná by bylo dobré se vrátit ke stylu hry, kterou jsme praktikovali na prvním turnaji a hrát od zabezpečené obrany na brejky.