16.04.2014 10:22

FC Edison 1 - 3 ATM Hlučín

Sestava: Děček - Novák, Vrečka, Talián F., Sobita, Lacina, Holaň, Voldán

Branky: Voldán

V místy velmi vyhroceném utkání jsme se dostali opět už ve 2.minutě do vedení Voldánem a doufali jsme, že nás tento gól nakopne, ale opak byl pravdou. Tým ATM nás místy nepěkně točil a ještě do poločasu dokázal zvrátit vedení ve svůj prospěch. Ve 2.poločase si Holaň vstřelil vlastní gól a my prohrávali už 1:3. Pět minut dokonce jsme začali hrát powerplay, kdy jsme soupeře přimáčkli k jejich bráně, ale i pár nepřesných přihrávek nás stálo větší tlak. Tým Hlučína měl ve 12.min druhého poločasu na svém kontě již pět faulů a když přidali šestý šel Vrečka ve 28.minutě kopat 10m kop, který neproměnil. Po průniky Sobity ze strany hřiště, který byl faulován ve vápně nařídil rozhodčí pokutový kop.  Voldán jej poslal do tyče, a tak naše utkání skončilo další prohrou.