3. turnaj na DIMAKU a 10 bodů

28.09.2014 13:28

Ve třetím turnaji nás čekaly 4 zápasy s velmi dobrými soupeři, ale i v 6 lidech jsme zápasy zvládli a ovládli tak průběžnou tabulku.

SESTAVA: Děček - Vrečka Tomáš, Vrečka Patrik, Sedlář, Holaň, Přeček, Talián Filip

KFV ROUB "C" 0:5 FC Edison (3x Sedlář, 2x Holaň)

V prvním zápase jsme se střetli se starou gardou Roubíčku. Nečekaně začali hrát velmi útočně již od prvních minut a my jsme přečkali úvodní tlak i za přispění golmana Děčka. Poté jsme po chybách soupeře dali 3 góly a ovládli tak zápas. Roub začal hrát powerplay, ale dostal ještě dva góly a utkání tak skončilo 5:0.

ODV 0:3 FC Edison (Vrečka T., Holaň, Sedlář)

S ODV se projevila naše zkušenost, kdy jsme od začátku utkání drželi míč na svách futsálkách. Soupeř kousal, ale do ničeho většího jsme jej nepustili a vstřelili 3 góly.

PEGASUS 3:3 FC Edison (Talián F., Holaň, Sedlář)

Zápas s našim tradičním soupeřem jsme začali dobře a vedli 1:0. Pegasus stačil srovnat, ale my mu odpověděli 2 góly. Bohužel jsme po našich chybách inskasovali 2 branky a nedokázali na ně odpovědět.

BUKANÝŘI 1:3 FC Edison (Vrečka T., Přeček, Sedlář)

V první řadě bych chtěl poděkovat Bukanýrům, že byli ochotni kvůli nás odehrát 3 zápasy za sebou. Bukanýři jako vždy začali napadat od první minuty. My jsme ale dokázali kombinovat a na jejich agresivní napadání jsme jim odpověděli góly.