29. kolo

16.04.2014 10:38

FC Edison 7 - 2 V.D. Stav Polanka

Děček - Voldán, Holaň, Sobita, Šmalik, Liška, Novák, Vrečka, Talián Erik, Talián Filip

Branky: 2. Sobita (Šmalik), 3. Talián. E, 4. Voldán, 8. Vrečka (Liška), 11. Talián F. (Talián E.), 17. Talián F. (Talián E.), 18. 6:1, 22. Talián F. (Talián E.), 29. 7:2

Soupeři jsme během prvních čtyr minut nastříleli 3 góly a bylo po zápase. První padl sólu Šmalika, který naservíroval míč do prázdné brány Sobitovi, 1:0. Další dva góly padly po samostatných akcích Erika Taliána a Jirky Voldána 0:3. V 8.minutě se hned při svém prvním střídání trefil ranou k tyči Vrečka po nahrávce Lišky, 4:0. Do poločasu se ještě po samostatném průnika Erika Taliána trefil Filip Talián a poločas tak skončil 5:0 v náš prospěch. Stejná situace se opakuje ihned po poločase, a my tak vedeme 6:0. O minutu později skóruje i soupeř 6:1. V minutě 22. je tady opět bratrská spolupráce a Filip Talián po přihrávce Erika Taliána dovršuje svůj hattrick, 7:1. Minutu před koncem ještě soupeř snižuje na konečných 7:2.