27. kolo

16.04.2014 10:37

FC Edison 4 - 2 Dolní Benešov

Sestava: Děček - Novák, Voldán, Holaň, Šmalik, Vrečka, Sobita, Talián E., Talián F.

Branky: 5. Talián E., 11. Voldán (Holaň), 15. Novák (Talián F.), 15. Novák (Děček), 21. 4:1, 22. 4:2

Karty: ŽK Vrečka

V 5.minutě utkání jsme se i ve třetím zápase dostali do vedení, když se soupeř rozestoupil před E. Taliánem a ten nikým nebránen prostřelil hostujícího gólmana, 1:0. Opět jsme poté převzali otěže zápasu, soupeře přehrávali. V minutě 11. se Holaň změnil v nahrávače a vybídnul ke skórování Voldána, který se nemýlil, 2:0. V čase 14:07 se po ose Děček, Vrečka, Filip Talián dostal míč až k zakončujícímu Novákovi, 3:0. Tak jako v předchozím zápase vyhodil Děček míč a Novák si zopakoval gólovou radost vteřinu před koncem poločasu, 4:0. Ve druhém poločase jsme mírně polevili. Neproměnili přesilovku 4 na 3 po vyloučení hostujícího hráče a nechali si dát dva zbytečné góly ve dvou minutách. Ovšem soupeř se již na víc nezmohl. My si tak připsali plný počet bodů do tabulky.

V průběhu turnaje jsme se dozvěděli, že byl tým VZS ze soutěže vyřazen, což by znamenalo 6 bodový náskok na druhý tým Tequily, který zatím není vyjádřen v tabulce pod statistikami.