26. kolo

16.04.2014 10:36

FC Edison 4 - 0 Derby

Sestava: Děček - Novák, Voldán, Holaň, Šmalik, Vrečka, Sobita, Talián E., Talián F.

Branky: 13. Šmalik (Talián E.), 18. Šmalik (Novák), 25. Vrečka (Deček), 26. Holaň

Tým Derby, který se do této chvíle držel na 6. místě tabulky se od začátku zatáhl a tuto hru praktikoval po celý zápas. My jsme hráli s míčem na noze a soupeři jej téměř nepůjčili. Po dlouhém prvopoločasovém dobývaní soupeřovy brány se konečně ve 13.minutě po asistenci E. Taliána prosadil Šmalik. Šmalikovi střelecké probuzení vydrželo i v druhém poločase, kdy jej ke skórování vyzval Novák, 2:0. V minutě 25. se po rychlém vyhození Děčka za obranou objevil osamocený Vrečka, který se nemýlil, 3:0. O minutu později již zvyšoval opět střelec Holaň na konečných 4:0 a stal se tak prozatimním nejlepším střelcem našeho týmu.