25. kolo

16.04.2014 10:36

Dne 6.4.2014 jsme se zúčastnili již předposledního ligového kola Okresního přeboru, ve kterém jsme opět uhráli 9 bodů.

Sestava: Děček - Novák, Voldán, Holaň, Šmalik, Vrečka, Sobita, Talián E., Talián F.

FC Edison 5 - 0 FK Pegasus

Branky: 3. Holaň, 4. Holaň (Talián E.), 13. Holaň (Voldán), 18. Holaň (Talián F.), 27. Novák

Karty: ŽK Novák

V brzkém ranním zápase, který začínal už před osmou hodinou jsme se utkali s týmem Pegasus, který nás ještě nikdy neporazil a my byli odhodláni, aby tomu tak zůstalo i dnes.

Tým Pegasusu od prvních minut špatně bránil, což vyústilo ve dvě rychlé trefy Holaně ve 3. a 4. minutě, 2:0. Poté jsme jednoznačně převzali otěže zápasu my. Ve 13. minutě se po vysunutí Voldánem prosadil opět střelec Holaň, který tak dovršil svůj poločasový hattrick. Z kraje druhého poločasu se po nastřelení míče F. Taliánem před bránu prosadil důrazný Holaň. Čtyři minuty dokonce prošel hřištěm Novák a v zakončení se nemýlil, 5:0. Novák poté ještě obdržel žlutou kartu za diskuzi s rozhodčím.