23. kolo

16.04.2014 10:34

FC Edison 5 - 3 VZS

Sestava: Děček - Sobita, Novák, Voldán, Šmalik, Vrečka, Liška, Talián F.

Branky: 5. 0:1, 14. 0:2, 17. Vrečka (Voldán), 21. Novák (Voldán), 25. Voldán (Vrečka), 27. Sobita (Šmalik), 28. 3:4, 30. Liška (Vrečka)

Po krátké pauze jsme ihned nastoupili k druhému utkání se zkušeným týmem VZS. V prvním zápase jsme s tímto soupeřem prohráli a málem tomu dnes nebylo jinak.

Již od začátku jsme měli míč na futsálkách a hrozili jsme z útočných akcí (jen Vrečka v utkání nastřelil asi 3 tyčky), ale nedařilo se nám žádnou proměnit. V 5. minutě zahrozil soupeř z ojedinělé standartky, kterou má skvěle zvládnutou, a my tak prohrávali 0:1. Z téměř totožné situace soupeř již v 10.minutě navyšuje své vedení na dvoubrankový rozdíl, 0:2. Po poločase jsme zabrali ještě více a začalo se dařit i střelecky. V 17.minutě se ze signálu z rohu po přihrávce Voldána konečně trefuje Vrečka 1:2. V minutě 21. opět Voldán nachází Nováka a ten po odskočení od obránce trefuje míč z těžké voleje - 2:2. 25. minuta, po přihrávce Vrečky se trefuje i nahrávač Voldán, který tak otáčí skóre na 3:2. Čtyři minuty před koncem se po rohu který rozehrával Šmalik uvolňuje Sobita a netypicky levou nohou obstřeluje gólmana, 4:2. Soupeř poté začíná hrát power play ve které se dostává do slibných pozic, ale ty likviduje v bráně Děček. Na jednu je ovšem krátký, když se soupeř křižnou příhrávkou uvolní a snižuje tak na 4:3. V poslední minutě po přihrávce Vrečky pojišťuje výsledek Liška.