22. kolo

16.04.2014 10:34

10. 3. 2014

V sobotu 8.3.2014 jsme se utkali v rámci 8.kola Okresní soutěže s týmy Fotruna/Leopards, VZS a Old Stars (kteří nepřišli, a tak bylo utkání kontumováno v náš prospěch 5:0). V obou utkáních jsme dokázali nepříznivý stav otočit a uhrát tak plný počet bodů.

Sestava: Děček - Sobita, Novák, Voldán, Šmalik, Vrečka, Liška, Talián F.

FC Edison 4 - 2 Fortuna/Leopards

Branky: 12. Sobita (Šmalik), 16. 1:1, 18. 1:2, 23. Voldán (Talián F.), 23. Talián F. (Liška), 30. Talián F (Vrečka)

Karty: ŽK Liška

V prvních dvou minutách jsme soupeře zatlačili a vytvořili si pár dobrých příležitostí. Poté sem tam zahrozil i soupeř, ale skóre se neměnilo. To se změnilo až ve dvanácté minutě kdy Sobita prošel po levé lajně přes obránce a trefil místo mezi gólmanem a tyčí 1:0. Z kraje druhého poločasu jsme udělali chybu v rozehrávce a soupeř již po patnácti sekundách srovnává na 1:1. V minutě 18. již prohráváme 1:2, ale nic nevzdáváme, když máme více ze hry. Poté jsme udeřili ve skvělé minutovce, kdy se nejprve Filip Talián prohnal kolem obránce a nahrál míč  Voldánovi, který jej lehce uklidil, 2:2. Ještě v téže minutě se po rohu dobře zorientoval Liška, který našel volného F. Taliána. Ten tak otočil výsledek na 3:2. Soupeř byl chvíli opařený. My se snažili držet míč na svých futsalkách. 2 minuty do konce se soupeř rozhodl hrát power play, kterou máme dobře zvládnutou a po přiťuknutí Vrečky poslal míč do prázdné brány přes celé hřiště 15 sekund před koncem Filip Talián - 4:2