21. kolo

16.04.2014 10:33

FC Edison 2 - 4 Tequila Ostrava

Sestava: Děček - Momro, Sobita, Novák, Talián F., Voldán, Holaň

Branky: 7. Sobita, 11. 1:1, 20. 1:2, 26.min 1:3, 27. Talián F. (Voldán), 30. 2:4

Na zápas s dnes výborně hrajícím třetím týmem tabulky jsme naordinovali taktiku přísné obrany, která první poločas nesla ovoce. V 7.minutě jsme se po průniky Sobity dostali do vedení 1:0. Soupěř nás stále "točil", ale brankář Děček si dokázal se šancemi soupeře poradit. V 11. minutě se objevila skulinka ve středu naší obrany a soupeř  střelou do horního rohu branky srovnal na 1:1. Ve druhém poločase už nám postupně docházely síly, a to se také projevilo na naší hře. Tequila se v minutě 20. dokázala prosadit 1:2. Když už jsme chtěli začít hrát powerplay, tak přišla rána v podobě třetí branky v naší síti 1:3. Při powerplay se nám podařilo srovnat po přihrávce Voldána, Filipem Taliánem a skóre se opět dostalo na jednobrankový rozdíl 2:3. Ve hře bez gólmana jsme pokračovali, ale po ztrátě míče na středu hřište dokázal soupeř svůj protiútok gólově zakončit a naše naděje na srovnání tak padly.

Výkony nebyly ideální, ale částečně za to mohly zranění našich hráčů, po kterých jsme zápasy fyzicky nezvládli. Oproti prvním zápasům jsme tak v odvetách v plusu dvou bodů a budeme se pohybovat na 3.místě tabulky, která bude doplněna dle oficiálních stránek soutěže.