19. kolo

16.04.2014 10:32

V neděli 9.2.2014 jsme nastoupili k odvetným zápasům 2.kola, ve kterém jsme uhráli pouze 3 body. A stejně tak tomu bylo i v tomto kole. V prvním zápase bez Holaně, který měl trest z minulého kola a Vrečky, kterému zdravotní problémy nedovolily hrát jsme vyhráli, pak ale přišly dvě porážky.

Sestava: Děček - Momro, Sobita, Novák, Talián F., Voldán, Šmalik, Vrečka

FC Edison 2 - 0 Sokol Poruba

Branky: 25. Novák (Momro), 28. Děček

Karty: ŽK Voldán

Utkání s dobře bránícím týmem Sokola Poruba, který má velmi dobré brejky jsme nezačali moc dobře. Sokol byl po celý zápas aktivnějším týmem, a nás držel po celý turnaj výborně chytající gólman Děček. V první půli jsme se do šancí nedostávali. Soupeřovy pokusy kryl náš výborně chytající gólman. Druhý poločas naše trápení pokračovalo, ale ve 25. minutě jsme se po ojedinělé kombinaci Nováka s Momrem dostali do šance, kterou prvně jmenovaný krásnou střelou gólově zakončil 1:0. Soupeř se poté snažil o srovnání v powerplay, kterou jsme opět skvěle bránili a navíc ihned po zákroku to gólman Děček zkusil přes celé hřiště do prádné brány. Konečně mu to v našem týmu vyšlo - 2:0! Skóre se již neměnilo. My jsme si dnes užili první vítězství, které bylo spojeno s jedinými body.