FC Edison 3 - 2 Sampdoria

SESTAVA: Děček - Vrečka, Voldán, Novák, Šmalik, Sobita, Holaň, Lacina, Talián E., Talián F.

Branky: 0:1 1.min, 6. Novák, 18. Voldán (Holaň), 20. Novák (Holaň) , 3:2 23.min

Karty: ŽK - Holaň

V minulém zápase s tímto soupeřem jsme si nechali hubené vítězstí 1:0 utéct 10s před koncem. Bohužel jsme již v první minutě prohrávali, když trestuhodně prošel středem nejlepší hráč soupeře Prokeš a ten se nemýlil 0:1. O 5 minut později se již měnil stav na nerozhodný, když si střelu Nováka srazil hostující hráč do branky, 1:1. Z Brankové čáry vykopával v 11.minutě míč Liška. Ve dvou šancích se do poločasu ještě ocitli Sobita s Holaněm, ale stav zůstal nezměněn. Po změně stran se v 18.minutě po přihráce Holaně prosadil Voldán a otočil tak skóre zápasu v náš prospěch. V minutě 20. pak přišla fotbalová lahůdka z futsálky Nováka, který nádhernou šajtlí vymetl skoro z 15 metrů růžek soupeřovy branky, 3:1. Poté se akce přelévaly na obě strany a tým Sampdorie dokázal po našem propadnutí jednu využít, a to když do prázdné branky zakončoval opět Prokeš 3:2. Od 27.minuty se soupeř pokoušel o hru bez gólmana, ale my jsme "početní nevýhodu" dobře zvládli a získali tak další tři cenné body.