16. kolo

16.04.2014 10:29

Dne 26.1.2014 jsme nastartovali první kolo odvetných zápasů. V prvním kole jsme s těmito soupeři získali jako nováčci 7b při výsledcích - výhra 4:1 s Torem, remízou 1:1 se Sampdorií a 6:4 výhra s Čechymenem.

SESTAVA: Děček - Vrečka, Voldán, Novák, Šmalik, Sobita, Holaň, Lacina, Talián E., Talián F.

FC Edison 2 - 1 Toro Fifejdy

Branky: 14. Voldán z TK 10m, 1:1 16.min, 30. Vrečka (Liška)

První a nejhorší zápas z hracího dne, ve kterém si soupeř vypracoval velmi vysoký počet šancí, ale gólman Děček jim až na jednu obdrženou branku ve všech dokázal zabránit. Soupeř nás svým pohybem od začátku dostával pod tlak, a my jsme nebyli schopni vymyslet jakoukoliv akci. Až po šestém faulu Tora se Voldán ve 14.minutě ujal trestného kopu z 10m hranice a nemýlil se, 1:0.  Ihned po poločase došlo při rozehrávce ke ztrátě míče a soupeř již svou šanci využil - 1:1. Začali jsme být více aktivní, ale nedařilo se nám po šancích skórovat. S notnou dávkou štěstěny se nám podařilo 7s před koncem zápas zvrátit, když si Vrečkovu střelu srazil soupeř za záda svého brankáře. Této gólové akci předcházela situace, kdy soupeř trefil tyč. Z naší strany možná nejhorší zápas v sezóně, ve kterém jsme získali další 3  body.