15. kolo

16.04.2014 10:28

FC Edison 6 - 1 AC Čepo Pustkovec

SESTAVA: Děček - Vrečka, Voldán, Novák, Šmalik, Sobita, Holaň, Lacina, Talián E., Talián F.

Branky: 2. Talián F, 3. Novák, 5. Vrečka (Lacina), 8. 3:1, 10. Sobita (Voldán), 16. Voldán (Holaň), 22. Holaň ( Voldán)

Do posledního zápasu jsme po úvodním soupeřově snažení na něj vlétli a s góly se roztrhl pytel. Ve 2. minutě se po samostatné akci prosadil Filip Talián., 1:0. O minutu později již svítilo na ukazateli skóre 2:0, když se Novák prokličkoval po pravé lajně přes dva hráče a nedal svou dělovkou gólmanovi soupeře šanci. V 5.minutě zakončil akci po ose Voldán Lacina skórující Vrečka - 3:0. Po ojedinělém zaváhání gólmana Děčka, který si srazil soupeřovým brankářem vyhozený míč do brány snížil Pustkovec v 8.minutě na 3:1. Naše rychlá odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, a to když v 10.minutě zakončoval po nahrávce Voldána, Sobita. Do poločasu již zůstal stav 4:1. Ihned po rozehrávce soupeře na středovém kruhu jsme získali míč a Holaň předložil gólovku Voldánovi, 5:1. Poté se soupeř snažil hrát powerplay, kterou jsme ubránili. Dokonce se nám v 25.minutě podařilo náskok navýšit, když si vyměnili role Voldán s Holaněm, a druhý jmenovaný tak uzavřell skóre na konečných 6:1.