FC Edison 2 - 3 V.D. Stav Polanka

SESTAVA: Děček - Vrečka, Voldán, Novák, Šmalik, Sobita, Holaň, Lacina, Talián E., Talián F.

Branky: 5. 0:1, 9. 0:2, 20. Holaň ( Talián E.), 24. 1:3, 28. Novák

Karty: ŽK Holaň

Polanka, která byla do tohoto ligového kola na posledním místě tabulky zabrala a uhrála plný počet bodů. Bohužel jsme jejich formu odnesli i my. První gól jsme inkasovali po našem propadnutí, když jsme nestačili vrátit a soupeř vykoupal gólmana Děčka v bráně, 0:1. Při druhém gólu jsme nechali soupeře vystřelit zpoza 9m linie a míč zapadl do brány 0:2. Stále jsme měli více ze hry. Drželi míč na svých futsalkách. Bohužel pro nás jsme tento tlak nedokázali využít. Na začátku druhého poločasu jsme soupeře ještě více přimáčkli a po přihrávce Erika Taliána dokázal Holaň v minutě 20. snížít na 1:2. Když se schylovalo k možnému vyrovnání (akce 3 na 1, 2 na 1) jsme ztratili na půlce míč a soupeř dokázal zaváhání potrestat - 1:3. Při závěrečné powerplay se nám podařilo ještě ve 28.minutě snížit Novákem, ale to bylo vše na co jsme se zmohli 2:3.